Humber College

Visual and Digital Arts Diploma (2 Years)

Початок навчання – вересень
Програма пропонує вам можливість розвинути всебічний набір навичок, які можна застосовувати у широкому колі дисциплін образотворчого мистецтва. У художньому центрі Хамбера, Art Commons, ви вивчите планування та виробництво ефективних візуальних матеріалів, спростите способи інтерактивного висловлення та спілкування.
Використовуючи сучасне програмне забезпечення та інструменти, такі як Adobe Photoshop, Illustrator та Premiere, ви розвинете навички малювання, ілюстрації, цифрового мистецтва, фотографії, відео та інсталяцій. Вдосконалюючи свої художні здібності, ви отримаєте знання про анатомію, кольори, композицію, образне висловлення та історію мистецтва. Ви застосуєте свої навички та навчитеся створювати традиційні та експериментальні проекти образотворчого мистецтва.
Протягом всієї програми ви братимете участь у спільних проектах з колегами, отримаєте можливість виставляти свої роботи, брати участь в інсталяціях та брати участь у критичних зауваженнях.
Ця програма, орієнтована на емпіричне навчання та критичне мислення, є відмінною вихідною точкою для більш складних творчих пошуків.

Ваша Кар'єра

Хоча інформаційна епоха створила вибух можливостей для кар'єрного росту для візуальних та цифрових митців, конкуренція дуже висока. Це захоплююча кар'єра, яка включає у себе творчість, виклики, нові ідеї та динамічні методи критичного мислення. Проте роботодавці погоджуються: професійні навички малювання та живопису, підтверджені принципами образотворчого мистецтва та навичками критичного мислення, виділять кандидата серед інших.
Займіть захоплюючі посади на початковому рівні в галузі образотворчого, графічного та медійного мистецтва зі здобутими навичками.
Використовуйте свої творчі та технічні навички як ілюстратор, сучасний митець, концепт-митець, художник-макетист реклами, розробник сценаріїв, цифровий ілюстратор, візуалізатор, представник художника, галереї або асистента художника, графічного художника, асистента фотографа чи асистента вчителя мистецтва.
Будьте самостійним фріланс-митцем, ілюстратором або викладачем мистецтва в асоціації чи організації декоративно-прикладного мистецтва.
Багато з наших випускників також отримують вищу освіту в галузі медіа та образотворчого мистецтва, оскільки вони матимуть обширний портфель для демонстрації своїх навичок.
Для підвищення кваліфікації ви можете продовжити навчання на наступних програмах та отримати ступінь бакалавра.
Bachelor of Applied Management (University of New Brunswick)
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Humber College (UA)