Humber College

Bachelor of Commerce – Marketing

Початок навчання - вересень, січень
Бакалаврська програма з маркетингу надасть вам повні знання як загального бізнес-освіти, так і спеціалізованих навичок маркетингу.
Наша програма розпочинається з вивчення бізнесу в таких галузях, як організаційна поведінка, право, економіка, фінанси та бухгалтерський облік, маркетинг та управління операціями. Спеціалізовані курси, присвячені маркетинговим стратегіям, нададуть вам навички, знання та досвід, необхідні, щоб виділитися з толпи.
Ви будете вчитися у професорів, визнаних за свій досвід та обширні галузеві контакти. Навчальна програма, побудована на сучасних тенденціях, технологіях та методологіях, ставить виклик перед студентами.
Після закінчення навчання ви розробите широкий спектр ринкових навичок, включаючи:
  • розробка стратегічного маркетингового плану;
  • проведення аналізу продукту;
  • використання соціальних мереж і реклами для просування продукції;
  • використання баз даних для встановлення відносин з споживачами.
Навчальна програма, заснована на проектах, означає, що ви будете переносити проекти від ідеї до реалізації, працюючи в реальному командному середовищі.

Ваша Кар'єра

Сектор послуг Канади готовий до сильного зростання. Зокрема передбачається, що галузь маркетингу буде рости в геометричній прогресії, що означає, що компанії шукають талановитих фахівців, які допоможуть їм досягти успіху. Наша програма готує вас до кар'єри маркетингового аналітика або менеджера з продукту, продажів, маркетингу чи комунікацій в широкому спектрі секторів, включаючи споживчі товари, електроніку, розваги, моду, відпочинок і туризм, виробництво, музику, роздрібну торгівлю та види спорту.
Ви дізнаєтеся, як продвигати себе та розвивати свою кар'єру в рекламних агентствах, роздрібних мережах, оптових компаніях і підприємствах, що виробляють споживчі товари. Практичний досвід, який ви отримаєте під час навчання, означає, що ви швидко зможете підняти цінність для широкого спектру робочих місць.
Ефективна допомога з поступленням та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Bachelor Programs в Humber College (UA)