Humber College

Cloud Computing Graduate Certificate

Початок навчання – вересень, січень
Програма надасть вам знання та практичні навички, які допоможуть вам стати невід'ємною частиною розробки та надання хмарних обчислень в різних промислових умовах. Використовуючи методологію кейсів, студенти стикаються з щоденними бізнес-завданнями, щоб отримати досвід у таких областях, як контейнеризація, віртуалізація, зберігання та безпека даних, а також автоматизація.
Шість курсів у першому семестрі призначені для надання основних знань та навичок з хмарних обчислень студентам з різноманітним спектром знань. У другому семестрі курси пропонують більш складні теми, такі як архітектура хмарних рішень, хмарна безпека, автоматизація, великі дані та DevOps в хмарних обчисленнях.
Після завершення програми випускники продемонструють здатність застосовувати принципи, методологію та методи хмарних обчислень для розробки та реалізації корпоративних додатків, розміщених на віртуальних платформах, в ефективній, безпечній та стійкій до відмов інфраструктурі.

Ваша Кар'єра

Хмарні обчислення є скрізь, і вони стрімко ростуть. Випускники цієї програми зможуть працювати в усіх типах хмарних середовищ - публічних, приватних та гібридних хмарах, а також у всіх галузях промисловості, включаючи постачальників хмарних послуг, уряд, банківську справу, торгівлю, підприємства, телекомунікації, а також малі та середні підприємства.
Випускники програми матимуть можливість:
  • проектувати та розгортати нову архітектуру та системи хмарних обчислень
  • рекомендувати оптимальні стратегії для міграції застарілих систем у хмарне середовище
  • розробляти та впроваджувати додатки, які підтримують веб-сервіси, бази даних, процеси автоматизації та безпеку
  • розробляти методи тестування для аналізу ефективності корпоративних хмарних рішень з метою надання рекомендацій щодо вдосконалення.
Деякі конкретні варіанти кар'єри включають в себе, окрім іншого, архітектора хмарних рішень, архітектора хмарної безпеки, консультанта з хмарних рішень, архітектора програмного забезпечення, інженера-програміста, інженера з розробки операцій, інженера хмарних обчислень, інженера даних, інженера хмарних систем та адміністратора хмарних систем.
Випускники цієї програми також матимуть можливість пройти сертифікацію хмарних обчислень, яку пропонують різні постачальники та організації, такі як AWS, Microsoft і Google.
Ефективна допомога з поступленням та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Humber College (UA)