Humber College

Paralegal Graduate Certificate

Початок навчання – вересень, січень
Програма готує вас до захопливої кар'єри в юридичній сфері. Ви здобудете навички у галузі юридичних досліджень, усної та письмової захисту, критичного мислення та вирішення проблем у навчальному середовищі, що базується на конкретних справах та проблемах. Ви будете розвивати свої навички усної захисту шляхом активного навчання, включаючи презентації та пробні здати.
Курси включають в себе деликтне та договірне право, право мешканців та орендарів, трудове право, суд малих позовів, провінційні злочини та сумарні вироки, а також право та процедури адміністративного трибуналу. Дослідження у галузі юридичного обліку, бізнес-планування, етики та підприємництва допоможуть підготувати вас до створення власної юридичної практики та управління нею.
Студенти завершать програму на повний робочий день протягом трьох послідовних семестрів: з вересня по серпень або з січня по грудень.

Ваша Кар'єра

Зайнятість для ліцензованих юристів зросла як через зміни в законодавстві, так і через економічний ріст. Очікується, що ці тенденції і надалі будуть забезпечувати можливості в сфері права.
Після отримання ліцензії випускники можуть знайти роботу як самозайняті приватні практикуючі юристи або працювати в юридичних відділах державних чи приватних організацій, юридичних та адвокатських фірмах, державних установах, громадських юридичних клініках та адміністративних трибуналах.
Ефективна допомога з поступленням та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Humber College (UA)