Humber College

Bachelor of Commerce - Digital Business Management

Початок навчання - вересень, січень
Бакалавр з управління цифровим бізнесом включає основні компоненти традиційного бізнес-курсу, а також широкий вибір передових технологій та інструментів цифрового управління бізнесом та маркетингу. Це допоможе вам підготуватися до успіху в конкурентному бізнес-середовищі.
Після завершення навчання ваші навички у цифровому бізнесі будуть включати:
  • розробка планів продажу та маркетингу цифрового бізнесу (аналіз продукції, цінові стратегії, канали збуту, рекламні програми)
  • використання інструментів управління проектами і змінами
  • аналіз фінансових питань та їх вплив на ціни, вартість і прибуток
  • інтеграція ефективних і дієвих операцій/тактик/стратегій управління ланцюгами постачання
  • реорганізація та оптимізація бізнес-процесів з використанням інформаційних та комунікаційних технологій (ІКТ)
Курси включають в себе бухгалтерський облік, мікро/макроекономіку, бізнес-право, маркетинг, інформаційні системи, етику, електронну комерцію, веб-розробку, системи баз даних, управління ланцюгами постачання, мобільну розробку, науку про дані для бізнес-аналітики та багато іншого.
Ви зможете застосовувати свої знання на практиці та отримувати реальний досвід, відвідуючи галузеві заходи, беручи участь у конкурсах та отримуючи інсайти від запрошених спікерів та інших заходів галузі.
Наша програма розпочинається з вивчення бізнесу в таких областях, як організаційна поведінка, право, економіка, фінанси та бухгалтерський облік, маркетинг та управління операціями. Курси спеціалізації будуть спрямовані на управління цифровим бізнесом.

Ваша Кар'єра

Оскільки Інтернет-продажі як від бізнесу до бізнесу, так і від бізнесу до споживача щорічно досягають трильйонів доларів у всьому світі, поєднання загального бізнес-курсу та широких навичок роботи з комп'ютером та інформаційних технологій дозволить вам підняти конкурентоспроможність на ринку праці.
Інтеграція інформаційних систем з веб-комунікаціями дозволяє підприємствам вдосконалювати обслуговування клієнтів, поліпшувати управління виробництвом і запасами, розробляти інтерактивні веб-сайти, пропонувати продукти та послуги для різних аудиторій і багато іншого. Це збільшує потребу в талановитих випускниках, які володіють навичками та знаннями в галузі цифрового бізнесу, щоб допомогти компаніям конкурувати в глобальній комерційній економіці.
Як випускник нашої програми, ваші варіанти кар'єри можуть включати спеціаліста з комунікацій та цифрового маркетингу, цифрового менеджера, менеджера проектів, інтернет-маркетолога, менеджера змісту, веб-розробника, координатора соціальних мереж, аналітика цін, маркетингового координатора, аналітика ринку, менеджера продукту, менеджера з розповсюдження, закупівельника, менеджера операцій, керівника з якості та онлайн-підтримки. Ця ступінь допоможе вам отримати навички та знання, які є основою для майбутніх керівницьких посад, а також можливості розпочати власний бізнес.
Поступово стаючи експертом у веденні бізнесу в електронній формі, обслуговуванні клієнтів через Інтернет, просуванні продуктів та послуг і співпраці з бізнес-партнерами в Інтернеті, ви будете на шляху зміни способів ведення бізнесу на глобальному та місцевому рівнях.
Наші випускники були прийняті на роботу в Shopify, TJX, CGI, GE – General Electric, Corus Entertainment, CIBC, город Торонто, CCV Insurance and Financial, Ticketmaster Canada, TD Canada Trust, Home Depot, Bell Canada, Loblaw Companies Ltd., Банк Монреаля, Adidas, Summitt Energy, Taro Pharmaceuticals и Tetley, а также Министерства правительственных услуг Онтарио, некоммерческих и общественных организаций, а также малых и средних производственных и консалтинговых компаний.
Ефективна допомога з поступлением та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Bachelor Programs в Humber College (UA)