Humber College

Bachelor of Commerce - International Business

Початок навчання – вересень, січень
Програма допоможе вам розвинути знання та практичні навички, необхідні для будівництва кар'єри не лише у мультинаціональній компанії, але й у швидкорозвиваючомуся малому та середньому бізнесі та підприємницьких підприємствах.
Наша програма поєднує у собі збалансований підхід до навчання в бізнесі, включаючи тематичні дослідження, вирішення проблем, моделювання та аналіз даних для підтримки прийняття рішень. Зміст курсу, заходи з розвитку навичок, а також письмові та практичні проекти приділяють велику увагу трьом основам міжнародного бізнесу: маркетингу, фінансам та операціям.
Наша програма починається з фундаментальних бізнес-досліджень в таких галузях, як поведінка споживачів, мікро- та макроекономіка, фінанси та бухгалтерський облік, право, маркетинг та управління операціями. Спеціалізовані курси з міжнародного бізнесу дадуть вам можливість отримати практичні навички за допомогою прикладних проектів, таких як створення повноцінного бізнес-плану та стратегічного плану для запуску бізнесу на зовнішньому ринку.
Ви отримаєте досвід розробки процесів від концепції до втілення. Приклади спеціалізованих курсів включають міжкультурні комунікації, міжнародні фінанси, управління ланцюгом постачання та міжнародну логістику, міжнародний маркетинг, право міжнародної торгівлі та стратегічну бізнес-аналітику.
Ви будете вчитися у досвідчених професорів та фахівців галузі, які надають відгуки та оцінки проектів галузі.

Ваша Кар'єра

Сучасний бізнес дуже складний, взаємопов'язаний та стає все більше глобальним, оскільки велика кількість товарів, послуг і капіталу щодня перетинає кордони. Наша програма надасть вам широкий огляд та розуміння, необхідні для розвитку успішної кар'єри в бізнесі тут, в Канаді, та в будь-якому куточку світу.
Сектор міжнародної торгівлі відіграє центральну роль в канадській економіці. За даними Статистичного управління Канади, загальна міжнародна торгівля (експорт плюс імпорт товарів та послуг в інші країни та з інших країн) становила дуже велику частку валового внутрішнього продукту Канади за поточними ринковими цінами у 2018 році.
Окрім торгівлі товарами та сировиною, Канада є великим гравцем у сфері торгівлі послугами, включаючи такі галузі, як енергетика, фінанси, фінансові послуги та технічні послуги. Це стрімко розвиваючийся сектор, вартість якого зросла втричі протягом останніх 20 років і викликає зростаючий попит на професійні навички в усіх сферах.
Наша програма універсальна і підготує вас до роботи в різних галузях, залежно від ваших уподобань та навичок, включаючи іноземні інвестиції; зовнішній розвиток бізнесу; логістика; митниця; експедиторські послуги; торговельний консалтинг; міжнародний фінансовий менеджмент та управління ризиками; а також міжнародний маркетинг, продажі та дослідження.
Один день із життя професійного фахівця з міжнародного бізнесу може включати у себе подорожі по всьому світу особисто чи віртуально. Ваша щоденна робота буде різноманітною та захопливою - від створення повноцінного бізнес-плану для виходу на новий міжнародний ринок до планування та виконання логістики з доставки продукту за кордон.
Ефективна допомога з поступленням та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Bachelor Programs в Humber College (UA)