Humber College

Project Management Graduate Certificate

Початок навчання – вересень, січень, травень
Програма підготує вас до управління складними проектами і програмами. З урахуванням визнання того, що навички управління проектами та компетентності мають важливе значення для успіху будь-якої організації, ця програма залучає кандидатів з різних шарів суспільства та галузей, будь то державний, приватний чи неприбутковий сектор.
За два семестри ви вивчите навички, необхідні для продвиження проекту через концептуалізацію, ініціацію, планування, виконання, контроль і закриття.
Учбовий план розроблено в співпраці з промисловістю та тісно пов'язаний із Зведеним знанням з управління проектами Інституту управління проектами (PMBOK), а також кращими міжнародними практиками. Ви детально вивчите ключові етапи життєвого циклу проекту, економіку та фінансовий аналіз проекту, управління закупівлями, лідерські навички та кращі професійні практики за допомогою всебічної моделі впровадження проекту.
Студенти також дізнаються про тенденції в управлінні проектами, включаючи передові технології, адаптивні/гнучкі підходи до управління проектами та факультативні курси в таких областях, як державний сектор, інформаційні технології, будівництво та стратегічне управління портфелем.

Ваша Кар'єра

Журнал PMI PM NETWORK повідомив, що галузі, які повинні слідкувати за можливостями для найму управлінських проектів, включають технології, глобальну інфраструктуру, енергетику, фінансові послуги та охорону здоров'я. Крім того, Інститут управління проектами (PMI) заявив, що галузі, орієнтовані на проекти, можуть бути під загрозою через нестачу кваліфікованих менеджерів проектів, згідно з дослідженням, проведеним The Anderson Economic Group (AEG).
У період між 2010 і 2020 роками глобально було створено приблизно 15,7 млн нових робочих місць з управління проектами, що призвело до економічних наслідків на суму понад 18 трлн доларів США в семи галузях з інтенсивним використанням проектів.
У 2017 році було виявлено значний розрив у талантах, що додатково відкриває можливості для працевлаштування та кар'єрного росту в цій області. У замовленому дослідженні PMI під назвою "Зростання кількості робочих місць у управлінні проектами та розрив талантів у 2017–2027 роках" AEG розглянуло 11 країн і виявило, що до 2027 року очікується, що робоча сила в управлінні проектами в ключових секторах зросте на 33% (22 мільйони нових робочих місць), і, отже, роботодавцям знадобиться приблизно 88 мільйонів працівників на керівницьких посадах, пов'язаних із управлінням проектами.
В якому б секторі ви не хотіли працювати, попит на керівників та членів команди, які володіють навичками та компетентністю у сфері управління проектами, зростає. Наша програма була розроблена, щоб допомогти кожному, від нового випускника до досвідченого фахівця, який бажає отримати цей високо цінний та востребований набір навичок.
Ефективна допомога з поступленням та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Humber College (UA)