Humber College

Computer Programming Diploma (2 Years)

Початок навчання – вересень, січень.
Програма з комп'ютерного програмування призначена для підготовки студентів до широкого спектру можливостей працевлаштування в динамічній та постійно зростаючій галузі програмування. Окрім вивчення програмування на різних мовах, від Java і C# до програмування ASP.NET, PHP, Python та Android, ви отримаєте глибоке розуміння та використання стандартних операційних систем і систем управління базами даних.
Наші курси програмування розроблені для того, щоб надати вам міцну теоретичну та практичну підготовку, включаючи:
  • веб-розробку та дизайн;
  • розподілені обчислення з використанням J2EE;
  • управління та адміністрування баз даних Oracle;
  • розробка мобільних застосунків;
  • управління проектом;
  • технічне письмо;
  • та всі аспекти інформаційних систем.
Ви також дізнаєтеся про розробку програмного забезпечення та веб-застосунків і будете дотримуватися стандартів планування, розробки, тестування та підтримки. Окрім розвитку навичок співпраці та роботи в команді, ця програма навчить вас, як краще продаєте себе потенційним роботодавцям на сьогоднішньому конкурентному ринку праці.
Після завершення навчання ви будете зброєні сучасними навичками, необхідними для успіху.

Ваша Кар'єра

У Канаді приблизно 650 000 людей працюють у сфері інформаційних та комунікаційних технологій (ІКТ), і приблизно половина цієї робочої сили знаходиться в Онтаріо. Сектор ІКТ становить понад 193 мільярди доларів обігу, при цьому середня заробітна плата працівників перевищує середню по Канаді на 49,4%. Допоможіть задовольнити постійний попит на кваліфікованих ІТ-спеціалістів.
Наші випускники можуть працювати як комп'ютерні програмісти, молодші веб-розробники, молодші розробники Android, молодші дизайнери баз даних, молодші тестувальники програмного забезпечення, аналітики служби підтримки клієнтів, системні координатори, координатори технічних продажів та представники служби технічної підтримки.
Для підвищення кваліфікації ви можете продовжити навчання на наступних програмах та отримати ступінь бакалавра.
Bachelor of Applied Management (University of New Brunswick)
Ефективна допомога з подачею заявки та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Humber College (UA)