Humber College

Bachelor of Public Relations

Початок навчання - вересень
Програма підготує вас до всіх аспектів взаємодії з громадськістю в різних секторах, включаючи агентські, корпоративні, споживчі, державні та неприбуткові. Ви дізнаєтеся, як планувати, управляти та реалізовувати повний спектр ініціатив з громадських відносин, включаючи управління соціальними та цифровими медіа, маркетингові комунікації, відносини з мас-медіа, відносини з інвесторами та державою, міжнародні ГР та корпоративну філантропію.
Заснована на теоретичних та реальних прикладах, ця програма включає курси, що базуються на навичках, з таких тем, як планування, консультування, дослідження, вимірювання, письмо, соціальні та цифрові медіа, навички презентації та публічних виступів, управління проектами та розробка пропозицій. Усі наші професори є досвідченими фахівцями з громадських відносин, які привносять свої повсякденні навички та проекти в клас, пропонуючи студентам можливість розглянути тенденції та проблеми комунікації. Запрошені лектори з галузі розповідають про різні аспекти та проблеми ГР. Крім того, студенти отримають доступ до мереж, наставництва, кар'єрного та професійного розвитку від Канадського товариства з громадських відносин та Міжнародної асоціації бізнес-комунікаторів.

Ваша Кар'єра

Громадські відносини (PR) використовують стратегічну комунікацію для допомоги бізнесу досягти успіху, управляючи відносинами з численними зацікавленими сторонами. ГР може включати в себе роботу з мас-медіа, написання прес-релізів та блогових публікацій, а також організацію подій. Ваш ступінь з громадських відносин дозволить вам працювати у всіх секторах та галузях, оскільки навички, які ви розвиваєте, можуть передаватися та бути востребованими.
Наша програма широко визнана та поважається в галузі. Це надасть вам навички, необхідні для досягнення успіху в усій професії, яка включає такі ролі фахівців, як стратег з соціальних мереж, менеджер з громадських відносин, консультант з управління змінами, консультант з громадських відносин, збір коштів - та багато інших.
Ефективна допомога з поступленням та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Bachelor Programs в Humber College (UA)