Humber College

Bachelor of Social Science - Addictions and Mental Health

Початок навчання – вересень
Програма надасть вам освіту, знання та навички, необхідні для роботи в цій галузі. Програма твердо ґрунтується на теорії та застосуванні консультування, політики, управління, соціальних наук і досліджень при вивченні психологічних та соціологічних впливів. Крім того, програма акцентує на аналізі соціальних, історичних, економічних та політичних проблем, вивчаючи вплив цих систем на психічне здоров'я та можливості профілактики та зменшення шкоди. Програма підбадьорює студентів аналізувати широкі питання, розвивати та застосовувати навички ведення справ, консультування та написання грантів.
Курси першого року навчання є частиною загальної платформи з іншими ступенями в Humber, що пропонуються в галузі соціальних наук. На другому році навчання студенти занурюються в сферу залежностей та психічного здоров'я, включаючи оцінку та консультування. За цим твердим фундаментом теорії та застосування слідують два роки подальшого вивчення етики, передового консультування, сучасних проблем, міжпрофесійної співпраці та досліджень. В цілому програма наголошує на критичному мисленні, аналітичних навичках, лідерстві/менеджменті та професійній практиці.

Ваша Кар'єра

Випускники будуть готові до роботи в різних соціальних службах на таких посадах, як
  • консультанти залежностей,
  • психіатри та наркологи,
  • консультанти кризових ситуацій,
  • працівники соціальної підтримки.
Випускники мають гарні можливості для подальшого навчання на рівні магістратури, якщо вони хочуть розвиватися в таких ролях, як викладачі чи координатори програм у секторі соціальних послуг. Зверніть увагу, що ця програма не готує випускників до будь-яких конкретних регульованих професій, таких як соціальна робота чи психотерапія.
Ефективна допомога з поступленням та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Bachelor Programs в Humber College (UA)