Humber College

Bachelor of Commerce - Human Resources Management

Початок навчання - вересень, січень
Програма з управління персоналом орієнтована на практичні професійні практики та рішення в галузі управління персоналом. Наша програма розпочинається з вивчення бізнесу в таких галузях, як організаційна поведінка, право, економіка, фінанси та бухгалтерський облік, маркетинг та управління операціями.
Спеціалізовані курси будуть зосереджені на людських ресурсах і дадуть вам практичні навички в рамках прикладних проектів, таких як розробка планів і стратегій для вирішення ключових питань у сфері найму та відбору, винагород, політики, а також навчання та розвитку. Ви матимете можливість розробляти процеси від ідеї до реалізації, а також вчитися у досвідчених професорів та фахівців галузі.
Програма тісно пов'язана з галуззю управління персоналом. У вас буде можливість зустрітися з групою членів консультативного комітету програми, щоб обговорити можливості кар'єрного зростання і відвідати семінари та заходи з тем, пов'язаних з людськими ресурсами.

Ваша Кар'єра

Конкуренція за талановитих фахівців велика, тому компанії докладають значні зусилля для привертання та утримання персоналу. Це означає, що попит на кваліфікованих фахівців з управління персоналом у різних галузях та секторах продовжує зростати. Відділи кадрів в організаціях всіх розмірів і у всіх секторах потребують навчених фахівців, які розбираються в бізнесі та можуть допомогти в наборі, навчанні, компенсації та утриманні співробітників.
З нашим ступенем у вас буде можливість використовувати кар'єрні можливості в найрізноманітніших секторах, таких як уряд, некомерційна діяльність, виробництво, готельний бізнес, охорона здоров'я, фінансові послуги, освіта та багато іншого. Ви будете готові до таких обов'язків, як координатор навчання персоналу, рекрутер, фахівець з винагород, фахівець з охорони праці та техніки безпеки, представник з трудових відносин, адміністратор пільг та фахівець з персоналу.
Один день як фахівець з кадрів може включати управління винагородами та компенсаціями працівникам, відвідування ярмарок вакансій у пошуках нових талантів, допомогу в вирішенні міжособистих конфліктів або консультування в процесі найму. Вас можуть попросити поділитися своїми знаннями в галузі трудового права, трудових відносин, здоров'я і безпеки або компенсації, оскільки ви допомагаєте впливати на важливі бізнес-рішення.
Ефективна допомога з поступленням та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Bachelor Programs в Humber College (UA)