Humber College

Animation 3D Diploma (3 Years)

Початок навчання – вересень
У цій програмі ви створите всебічний фундамент знань та набір навичок, що включає в себе вміння в галузі мистецтва, анімації, моделювання та візуалізації. Ви будете готові до постійно розширюючоїся галузі 3D-мистецтва з глибоким розумінням новітніх технологій 3D-цифрового мистецтва у програмі, розробленій за участю відомчих консультантів. Навчіться працювати так, як це роблять професіонали - використовуючи те саме програмне забезпечення та інструменти для 3D-анімації, щоб уособити творчі думки в привабливі зображення та повністю реалізований дизайн.
Ця програма дозволить вам розвинути суміш найактуальніших навичок цифрового та аналогового мистецтва, а також розуміння творчих та технологічних процесів. Повне розуміння теорій мистецтва та дизайну допоможе вам малювати, візуалізувати та застосовувати принципи кольору для створення привабливих робіт. Ви також отримаєте майстерність в приєднанні до конвеєра, коли будете розробляти контент для різних курсів; та командна робота, оскільки ви співпрацюєте зі студентами з інших програм для кращого імітування середовища студії / виробництва.
Навчіться виходити за межі красивих поверхонь та рухомих об'єктів, щоб проникнути в суть 3D-анімації, включаючи наративи, які захоплюють уяву вашої аудиторії.

Ваша Кар'єра

Використовуйте свої творчі ідеї та технічні навички в динамічній кар'єрі у швидкозмінній галузі 3D-анімації, де ваші можливості для прогресу обмежені лише вашою уявою. Швидкий розвиток комп'ютерних технологій разом із стрімким світовим попитом на анімаційні розваги, кабельне та супутникове телебачення та Інтернет призвів до зростання можливостей кар'єрного зростання для тих, хто володіє навичками розповіді ефективних історій та створення переконливих цифрових персонажів та світів у 3D.
Ви можете спрямувати свою кар'єру в галузь 3D-анімації в кіноіндустрії. Іншим важливим напрямком зайнятості для аніматорів є індустрія відеоігор.
Насолоджуйтеся хвилюючою динамічною галуззю, де інновації цінуються, нові ідеї високо оцінюються, а можливостей для продвиження вперед достатньо. Використовуйте свій талант, навички та винахідливість для створення всього, від спецефектів для живих бойовиків та анімаційних фільмів до трансляційної графіки для ігор, телебачення та реклами. Або виконуйте ролі в CGI, анімації персонажів, освітленні, обладнанні, рендерингу чи технічному керівництві.
Для підвищення кваліфікації ви можете продовжити навчання на наступних програмах та отримати ступінь бакалавра
Consecutive Bachelor of Education (B.Ed.) - Technological Education - York University
Ефективна допомога з поступленням та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Humber College (UA)