Humber College

Construction Engineering Technology Diploma (3 Years)

Початок навчання – вересень
Ця програма - одна з трьох у групі «Столярно-будівельні роботи». Разом із сертифікатом з методів столярських і ремонтних робіт та дипломом фахівця з будівництва, програма ознайомить вас із столярними виробами, надає практичний досвід роботи за правилами торгівлі та передовою практикою.
Дипломна програма призначена для вивчення будівельної галузі з точки зору інженерії та менеджменту. Ви ознайомитеся з стратегіями, необхідними для планування та реалізації проектів у комерційній галузі.
Протягом всієї програми ви дізнаєтеся про дотримання правил і процедур охорони праці та техніки безпеки на робочому місці відповідно до законодавства та нормативних актів. Ви також дізнаєтеся, як забезпечити виконання роботи відповідно до контрактних зобов'язань, чинного законодавства, стандартів, підзаконних актів, кодексів та етичних норм. Курсова робота буде включати методи стійкого розвитку. Особлива увага буде приділятися командній роботі, лідерству, а також навичкам контролю та міжособистісного спілкування.
Ключові навички будуть включати:
  • збір, обробка, аналіз та узгодження технічних даних для створення проектної документації
  • координація та сприяння в зборі, обробці, інтерпретації та застосуванні геодезичної/геоматичної та топографічної інформації
  • вибір та використання галузевих технологій
  • моніторинг проектів за принципами управління будівельними проектами
  • підготовка кошторису
  • виконання, координація та полегшення тестування контролю якості

Ваша Кар'єра

Випускники програми можуть знайти роботу як учень плотника в житловому столярному ділі, а також отримають додаткові навички управління будівництвом та будівельною інженерією для підготовки до роботи в комерційних та промислових столярних виробництвах.
За оцінками Build Force Canada, протягом наступних десяти років ті, хто виходять з цього сектора, створять найбільший попит на нових кваліфікованих плотників, робітників та робітників будівельних професій, а також підприємців та контролерів. Значна втрата кваліфікованої робочої сили разом з необхідністю готувати наступне покоління лідерів та менеджерів, а також час, необхідний новим учасникам для здобуття нових навичок і досвіду, є визначальними проблемами від 2016 до 2025 року.
Ефективна допомога з поступлением та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Humber College (UA)