Humber College

Bachelor of Commerce - Hospitality and Tourism Management

Початок навчання – вересень, січень
Програма розроблена для задоволення потреб роботодавців у стратегічних, технологічних та управлінських навичках, необхідних в цій захоплюючій та динамічній галузі.
Програма поєднує в собі підхід «найкраще з обох світів»: теорія та знання, які ви отримуєте в рамках традиційної програми з бізнес-адміністрування та туризму, а також досвід навчання в галузях туристичної індустрії. Протягом всієї програми ви аналізуватимете різноманітні сценарії бізнесу та управління, для яких готуватимете рекомендації та рішення. Програма також забезпечує міжнародну перспективу через тематичні дослідження, що відображають глобальний характер індустрії туризму.
Те, що робить наш ступінь унікальним, - це той факт, що це інтегрований бакалаврський ступінь, який поєднує теорію з практикою реального світу. Ви будете взаємодіяти з галуззю та орієнтуватися на професорів із обширним, реальним світовим досвідом у сфері досліджень, освіти та промисловості. У вас буде конкурентна перевага в світі туристичного бізнесу як у Канаді, так і на міжнародному рівні, або ви можете використовувати свої навички та досвід для продовження навчання в аспірантурі або початку підприємницької кар'єри.

Ваша Кар'єра

Туризм - найшвидше зростаюча галузь у світі. Лідери сучасного туристичного бізнесу шукають людей, які володіють знаннями та досвідом, необхідними для негайного внеску у роботу. Сьогоднішні лідери туристичного бізнесу шукають людей, які володіють знаннями та досвідом, необхідними для негайного вкладу в роботу.
Ставши випускником нашої програми, ви будете готові скористатися безліччю можливостей з роботодавцями, до складу яких входять такі туристичні постачальники, як авіакомпанії, готелі, ресторани та постачальники громадського харчування, визначені місця, оптові торговці, роздрібні торговці та дистриб'ютори, а також організації управління курортами та напрямками.
Після завершення навчання ви також отримаєте можливість працювати на численних посадах у провінційних та федеральних радах з туризму та міжнародних організаціях управління гостинності. Ви матимете навички, необхідні для продовження кар'єри в багатьох секторах туризму, включаючи управління напрямками, готельним бізнесом, управлінням продуктами харчування та напоїв, атракціонами, управлінням заходами, транспортом, обслуговуванням клієнтів та маркетингом. І ви будете добре підготовлені до створення та управління власним невеликим туристичним підприємством.
Ефективна допомога з поступленням та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Bachelor Programs в Humber College (UA)