Humber College

Bachelor of Design

Початок навчання - вересень
Програма в цілому спрямована на проектування користувацького інтерфейсу (UX-дизайн), враховуючи зростаючий попит на дизайнерів, які готові розробляти та впроваджувати інновації у способи, якими люди використовують технології щодня. Об'єднуючи дизайнерське мислення та практичний UX-процес та результати, програма розвиває дизайнерів, які можуть критично брати участь у нашому швидкозмінному технологічному світі.
У програмі робиться акцент на людському підході з використанням принципів орієнтованого на людину дизайну та досліджень для вирішення проблем. З фокусом на соціальну відповідальність студентам пропонується демонструвати цікавість, стійкість та співчуття до кінцевих користувачів як засобу для знаходження творчих рішень багатьох проблем, що стоять перед сучасною технологічною культурою.
Ця інноваційна програма міждисциплінарного, спільного та проектного навчання готує студентів до участі в складному світі дизайну для економіки досвіду. Курси розробляються спільно з індустріальними партнерами для розвитку передових можливостей у сфері інструментів та методів дизайну, комунікацій, візуальної грамотності, цифрових технологій, якісних досліджень, творчості та інновацій, взаємодії та дизайну послуг. Програма застосовує дані для проектування та досліджень до послуг і цифрових проектів, включаючи веб-сайти, додатки, VR / AR / MR, голосовий інтерфейс та інші нові інтерфейси. Проекти розгортаються в корпоративному, неприбутковому та громадському середовищі.

Ваша Кар'єра

Випускники цієї програми знайдуть роботу як дизайнери-мислителі, інформаційні архітектори, дослідники та дизайнери користувацького досвіду в таких галузях, як роздрібне обслуговування, брендовий досвід, взаємодія з соціальними службами, надання медичних послуг, подорожі та готельний бізнес, фінансові послуги, охорона та безпека, розваги та дозвілля.
Ефективна допомога з поступленим та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Bachelor Programs в Humber College (UA)