Humber College

Bachelor of Paralegal Studies

Початок навчання – вересень
Програма "Бакалавр юридичних наук" Хамбера - єдина чотирирічна програма, яка отримала акредитацію Юридичного товариства Онтаріо як юридична освітня програма. Ця програма поєднує в собі теорію права з практичним застосуванням на курсах, які охоплюють етику та професійну відповідальність, ведення переговорів та посередництво, докази, адвокатуру, деликтне право, договірне право, страхове право та трудове право. Студентам надається юридична база, необхідна для розгляду кар'єри як ліцензованого помічника юриста.
Ми вважаємо, що правильне представлення клієнта включає в себе розуміння тла та мотивації клієнта. У результаті в нашій програмі є вісім факультативів, які дають студентам можливість вивчати громадські, гуманітарні та наукові дисципліни.

Ваша Кар'єра

Ваша кар'єра помічника юриста може направити вас в багато цікавих напрямків: від представлення клієнтів в Суді малих позовів Онтаріо та в Суді з кримінальних справ у провінції до роботи як помічник юриста великої юридичної фірми або урядовому відомстві.
Помічники юристів опитують клієнтів і свідків, готують юридичні документи та письмові свідчення, проводять юридичні дослідження та часто відстежують ключову інформацію для судового розгляду. Вони виявляють прецеденти справи і відіграють ключову роль у наданні допомоги юристам у підготовці до іспитів на відкриття, слухань щодо урегулювання та судових процесів. Насправді вони є ключовою частиною юридичного процесу.
Вони працюють в юридичних фірмах, у складі юридичних відділів корпоративних компаній, в урядових та громадських організаціях. Ви також можете стати прокурором провінційних правопорушень, законним представником Суду з малих справ, судовим слідчим, судовим спостерігачем, керівником юридичної фірми або ви можете розпочати свою власну юридичну практику.
Помічники юристів також надають важливі послуги адвокатам клієнтам, які виступають перед спеціалізованими трибуналами, такими як Рада землевласників і орендарів, а також Рада з питань безпеки та страхування на робочому місці. На початку програми, студенти можуть розраховувати на зайнятість в одному з багатьох офісів лояльних партнерів Хамбера, таких як юридичні клініки, великі та невеликі юридичні фірми та державні органи виконавчої влади.
Наша програма може допомогти вам розвинути навички і вміння, необхідні для створення бажаної юридичної кар'єри. Наші студенти мають можливість отримати роботу в Міністерстві юстиції Канади та Юридичній допомозі Онтаріо, а наші випускники були найняті великими юридичними фірмами в Торонто, такими як Borden Ladner Gervais LLP і Gowling WLG.
Наша программа может помочь вам развить навыки и навыки, необходимые для создания желаемой юридической карьеры. Наши студенты имели возможность устроиться на работу в Министерство юстиции Канады и Юридическую помощь Онтарио, а наши выпускники были наняты крупными юридическими фирмами в Торонто, такими как Borden Ladner Gervais LLP и Gowling WLG.
Ефективна допомога з вступом і оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Bachelor Programs в Humber College (UA)