Humber College

Bachelor of Commerce - Supply Chain Management

Початок навчання – вересень
Програма забезпечить вас базовими знаннями як у галузі бізнесу, так і в галузі спеціалізованих навичок ланцюга постачання в широкому спектрі галузей. Наш акцент на практичний досвід дозволяє вам виділятися на висококонкурентному світовому ринку.
Наша програма розпочинається з фундаментальних бізнес-досліджень у таких областях, як організаційна поведінка, право, економіка, фінанси та облік, маркетинг і управління операціями. На спеціалізованих курсах основна увага приділяється використанню сучасних теорій, методів та технік для вирішення проблем і розробки стратегій управління ланцюгом постачання.
Професори Хамбера широко відомі та поважаються за свій практичний досвід та контакти в галузі. Наші фахівці з ланцюга постачання використовують тематичні дослідження та навчальну програму на основі проектів, щоб допомогти вам застосувати навчання в класі до реальних ситуацій. Бізнес-проект для керівників верхнього рівня у четвертому році навчання дозволить вам отримати досвід вирішення проблем та прийняття рішень у командному середовищі.

Ваша Кар'єра

На сьогоднішньому гіперконкурентному ринку критично важливо діяти максимально ефективно і з мінімальними витратами. Оскільки вартість ланцюга постачання становить значну частину вартості проданих товарів/послуг, знання управління ланцюгом постачання є вищим пріоритетом для роботодавців. Видатні канадські та міжнародні компанії, такі як Walmart, Toyota, Apple, Loblaw та BlackBerry, використовують свої ланцюги постачання як основну конкурентну перевагу для збільшення частки ринку та прибутку.
Управління ланцюгом постачання включає в себе координацію всієї мережі компаній та бізнес-процесів по всьому світу для забезпечення безперебійного та ефективного проектування, виробництва, доставки та обслуговування продуктів.
Отримані знання підготують вас до різноманітної кар'єри, включаючи управління ланцюгами постачання; стратегічне забезпечення, закупівлі та управління активами; транспорт та логістика; та зберігання та розподіл.
Як випускник, ви будете востребовані в таких галузях, як споживчі товари, фармацевтика, сфера послуг, виробництво, високі технології, автомобілебудування, роздрібна торгівля та транспорт. Ви також можете використовувати свій ступінь для продовження навчання в аспірантурі в суміжній галузі.
Ефективна допомога з поступленням та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Bachelor Programs в Humber College (UA)