Humber College

Theatre Arts – Production Diploma (2 Years)

Початок навчання – вересень, січень
Програма надасть вам навички та знання, необхідні для початку вашої кар'єри в індустрії живих подій. Ви вивчите створення вишуканих реквізитів, ляльок, костюмів, декорацій та фрескового оздоблення; як включити світло та звук в театральне виставу; і як обслуговувати колективну команду через керування сценою та технічне керівництво. У співпраці зі студентами, які навчаються за нашою програмою "Театральне мистецтво - перформанс", ви отримаєте практичний досвід монтажу вистав для сезону "Театр Хамбер". Сезон театру Хамбер повністю інтегрований з академічною програмою, щоб забезпечити збалансоване навчання.
Ми орієнтуємося на творчу роботу в колективному художньому середовищі з професійною дисципліною, різноплановим навчанням і освітою у всіх сферах виробництва виконавських видів мистецтва, прищеплюючи при цьому зобов'язання до постійного навчання в цій постійно змінюючійся галузі.
Усі наші викладачі мають значний досвід роботи в галузі, а викладачі-практики здійснюють професійну кар'єру на повну ставку. Крім того, професійні режисери, дизайнери, постановники репетицій, режисери бойових мистецтв та інші фахівці, які не є членами факультету, залучаються до участі у сезоні театру Хамбер та інших проектах.
Ми наймаємо режисерів і дизайнерів, які відомі своїм незвичайним та інноваційним підходом. Їх творчий потенціал приносить постійні виклики, хвилювання та можливості для навчання в постановочний сезон театру Хамбер та покращує навчання в класі. Ці фахівці часто надають нашим студентам контакти, рекомендації та можливості працевлаштування.

Ваша Кар'єра

З понад 90 майданчиками у Великому Торонто (GTA) та численними театральними компаніями Торонто є третім за розміром театральним центром у англомовному світі. Торонто також є джерелом театральних вистав, концертних турів та промислових шоу, які гастролюють по всій країні та закордоном.
За лаштунками є безліч можливостей для техніків та майстрів, і наші випускники роблять кар'єру в якості теслярів, будівельників опор, керівників ляльок, фахівців з звичайного та рухливого світла, звукооператорів, працівників гардеробу, монтажників та художників-живописців.
У сфері управління наші випускники працюють постановниками та технічними директорами. Наші випускники також працюють в суміжних галузях розваг, включаючи круїзні лайнери, тематичні парки, льодові шоу, концертні тури, промислові презентації, спеціалізовані сервісні компанії, кіно та телебачення. Деякі випускники об'єднуються в компанії, що співпрацюють з виконавцями та дизайнерами для створення оригінальних робіт. Ваша кар'єра також може привести вас на більш високі керівницькі посади.
Для підвищення кваліфікації ви можете продовжити навчання на наступних програмах та отримати ступінь бакалавра.
Bachelor of Applied Management (University of New Brunswick)
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Humber College (UA)