Humber College

Information Technology Solutions Graduate Certificate

Початок навчання – вересень, січень
Програма готує студентів, які не мають досвіду роботи в галузі ІТ, до вступу в ІТ-індустрію. Перший семестр нашої програми включає в себе введення до розробки програмного забезпечення, концепції баз даних та веб-розробки. У наступних семестрах за допомогою ряду факультативних курсів студенти отримують практичну освіту з різних передових тем у галузі інформаційних технологій, включаючи розробку та адміністрування баз даних, бізнес-аналітику, великі дані, розробку програмного забезпечення, веб-розробку та розробку мобільних додатків.
У останньому семестрі студенти беруть участь у промисловому проекті під керівництвом одного з промислових партнерів Humber, що допомагає студентам застосовувати і вдосконалювати свої навички в галузі ІТ, командної роботи, міжособистісного спілкування та управління проектами.
Крім того, завдяки цілому ряду заходів, присвячених демонстрації Capstone та семінарів з взаємодії з роботодавцями, у студентів буде можливість продемонструвати свої портфоліо та проекти Capstone роботодавцям і вдосконалити навички пошуку потенційних роботодавців на сучасному конкурентному ринку праці.

Ваша Кар'єра

Випускники можуть претендувати на повну та позапланову роботу в якості розробників корпоративного програмного забезпечення; молодші та середні розробники програмного забезпечення; корпоративні програмісти; веб-розробники; розробники баз даних; адміністратори баз даних; розробники великих даних; розробники звітів з бізнес-аналітики; розробники сховищ даних; розробники мобільних додатків у корпоративному, малому та середньому бізнесі, уряді, розвагах, освіті, охороні здоров'я та неприбутковому секторі.
Ефективна допомога з поступленням та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Humber College (UA)