Humber College

Fashion Arts and Business Diploma (2 Years)

Початок навчання – вересень, січень
Мода - це міжнародний бізнес, і ця програма особливу увагу приділяє роздрібним операціям як з внутрішнього, так і з міжнародного погляду. Ви вивчите маркетинг і мерчендайзинг, управління брендом, соціальні мережі, планування подій та роздрібні закупівлі.
Ви також вивчите прогнозування модних тенденцій, методи продажу і аналіз кольору та стилю, одночасно отримуючи базові знання про модні товари та просування моди. Ці навички потім використовуються при запуску продукту, плануванні асортименту товарів, оформленні модних зйомок та проведенні модних заходів.
Наш консультативний комітет регулярно переглядає та вносить свій внесок у навчальну програму, гарантуючи, що наша програма завжди знаходиться на передньому краї розвитку галузі.
У перший рік курси з модного бізнесу - маркетингові стратегії, знання продуктів, прогнозування тенденцій та інтернет-мерчандайзинг - дають студентам огляд цієї мільярдної індустрії. На другому курсі студенти розвивають навички, отримані на основі оптових продажів, роздрібних закупівель та експлуатації, стилізації фотографій, планування подій та складання бюджету.

Ваша Кар'єра

Мода - основна індустрія в Торонто. За даними Toronto Star, лише роздрібна торгівля в 4600 магазинах модного одягу в районі Великого Торонто (GTA) приносить 2,6 мільярда доларів щороку. Кар'єра в моді пропонує безліч різноманітних можливостей.
Працюйте асоційованим покупцем, планувальником, менеджером збуту в роздрібній торгівлі або торговому центрі чи менеджером з роботи з клієнтами в косметиці.
Ви також можете працювати в оптовій торгівлі як торговий агент з продажу одягу, аксесуарів або косметики.
Наші випускники також можуть продовжити кар'єру як координатори модних виставок, маркетологи в торгових центрах, візуальні мерчендайзери, розподільники товарів, покупці та помічники з маркетингу для дизайнерів та виробників одягу.
Ті, хто віддає перевагу свободі самозайнятості, можуть знайти такі можливості, як позаштатне оформлення фотографій, імідж-консалтинг та планування подій.
Для підвищення кваліфікації ви можете продовжити навчання на наступних програмах та отримати ступінь бакалавра.
Bachelor of Commerce Fashion Management (Humber College)
Ефективна допомога з поступленням та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Humber College (UA)