Humber College

Law Clerk Diploma (2 Years)

Початок навчання – вересень, січень, травень
Програма передбачає глибоке навчання, яке здійснюється досвідченими професіоналами. Ви будете вчитися у практикуючих юристів та клерків, які розповідатимуть вам про поточні тенденції та можливості в цій області. Як клерк, який працює під безпосереднім керівництвом юриста, ви станете важливою частиною команди, яка допомагатиме юристові досягти успіху.
Ваша освіта клерка включає курси з контрактів, цивільного права, нерухомості, корпоративного та сімейного права, а також судових розглядів, юридичних досліджень, завітів та майна та багато іншого.
Ваші глибокі знання в різних галузях права, компетентність в різних юридичних та судових процедурах, а також сильні письмові та усні комунікативні навички зроблять вас цінним гравцем в цій професії.

Ваша Кар'єра

Вердикт такий: програма юридичного факультету коледжу Хамбер - ваш найкращий шлях до успішної кар'єри в юридичній сфері.
Перспективи працевлаштування чудові, оскільки в юридичному секторі Торонто працює більше половини юристів Онтаріо. Є багато можливостей працювати клерком або помічником юриста як у державних, так і в приватних фірмах. Окрім юридичних фірм, ви також можете скористатися можливостями юриста в установах державної влади, судах, фінансових та страхових компаніях, компаніях з нерухомості та в головних офісах корпорацій.
Під керівництвом юриста ви візьмете участь у підтримці юридичної практики, писатимете та виконуватимете адміністративні завдання, включаючи ведення та зберігання корпоративних документів, завершення угод з нерухомістю, укладання контрактів, проведення пошуку правового титулу та участь в юридичних дослідженнях. В судовому офісі у вас також буде можливість опитувати клієнтів та свідків, а також супроводжувати адвокатів на зборах та в суді.
Слідуйте шляхом минулих випускників юридичних клерків, які були прийняті на роботу в такі організації, як Goodman & Griffin, Morguard Trust, Legal Aid Ontario, City of Brampton, McMillan LLP та First Canadian Title Insurance Company.
Для підвищення кваліфікації ви можете продовжити навчання на наступних програмах та отримати ступінь бакалавра.
Bachelor of Applied Management ( University of New Brunswick)
Ефективна допомога з поступленням та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Humber College (UA)