Humber College

Interior Decorating Diploma (2 Years)

Початок навчання – вересень
Програма поєднує важливі творчі та практичні елементи з розумінням поточних тенденцій дизайну.
Розвивайте свої творчі здібності, вивчаючи та формулюючи потреби та інтереси клієнтів для перетворення їх простору для проживання/роботи.
Використовуйте принципи та елементи дизайну для формулювання оригінальних концепцій та їх застосування в 2- та 3-мірних дизайнерських рішеннях для приміщень.
Дізнайтеся, як розробляти, формулювати та документувати свої проекти для створення унікальних концепцій просторового дизайну для житлових приміщень як декоратор интер'єру.
Застосовуйте універсальне поєднання навичок презентації для створення рішень за допомогою ручного та комп'ютерного малюнка, майстерності, ескізів, ручного та цифрового рендерингу, а також графічних та макетних навичок.
Відкрийте для себе унікальні тенденції у житловому дизайні, створюючи та трансформуючи простори в різних галузях дизайну, з особливим акцентом на область житла з можливостями кухні/ванної, DIY, стилю, реальних клієнтів та спеціальних дизайнерських викликів.
Вдосконалюйте свій мистецький талант та розвивайте професійні навички для початку кар'єри.
Ви будете навчатися у практикуючих фахівців у наших дизайн-студіях. Студійні заняття надають практичний досвід та навчання з використанням матеріалів та тенденцій ринку. Вас чекають запрошені лектори, виставки, екскурсії та міжнародні пригоди. Використовуючи найновіші технології, ви досліджуватимете світ дизайну та відкриватимете для себе меблі, обробку, освітлення, столярні вироби, текстиль, мистецтво та ключові елементи, що перетворюються в унікальні та неординарні житлові приміщення.
Наша програма доповнить ваш творчий та технічний досвід необхідним бізнес-навчанням щодо управління власним бізнесом та проектуванням власних проектів. Ви дізнаєтеся, як розуміти технічні характеристики та ефективно передавати дизайнерські ідеї реальним клієнтам.
Завершіть свою освіту у сфері декорування інтер'єру деталями інтер'єру та будівельною документацією, а також вивчіть багато інтердисциплінарних платформ та зацікавлених сторін (архітектори, інженери, професії, клієнти та підрядники і т.д.). Розпочніть свою кар'єру, розуміючи, як механічні, електричні, санітарні служби та методи будівництва взаємопов'язані в усьому житловому проекті.

Ваша Кар'єра

Декоратори інтер'єрів співпрацюють з клієнтами та консультують щодо програм на етапах закупівлі та установки. Вибір компонентів включає концепції, стиль, колірні схеми, планування приміщень, перспективні ескізи фасадів, освітлення, меблі, столярні вироби та архітектурні деталі, обробку підліг, обробку стін, дизайн кухні та ванної кімнати, аксесуари та багато інших деталей дизайну.
Декоратори інтер'єрів можуть надавати своїм клієнтам концептуальні ескізи, автоматизоване проектування та малюнок (CADD), створені робочі та детальні креслення та інші необхідні для проектування елементи, включаючи специфікації продукту, а також кошторис витрат.
Випускники також можуть обирати із інших напрямків кар'єри, включаючи консультантів із дизайну, домашню постановку, планування заходів, журнали з декору, роботу на телебаченні та багато іншого.
Випускники Humber стали головними редакторами журналів з дизайну інтер'єрів, ведучими декораторами журналів, телеведучими зі своїми шоу, декораторами гостьових телевізійних програм, редакторами газетних статей, власниками підприємств із декорування інтер'єрів, організаторами заходів, менеджерами відділів роздрібної торгівлі, консультантами із дизайну, як "місцевими, так і міжнародними", та покупцями, і це лише декілька прикладів.
Випускники також працюють в наступних сферах:
 • численні дизайнерські фірми
 • фахівці зі стейджингу нерухомості
 • телебачення
 • висококласні меблеві компанії як консультанти з дизайну та розробники продукції
 • компанії з організації заходів
 • центри дизайну кухонь та ванних кімнат
 • друковані журнали та Інтернет-ЗМІ
 • бюра з оздоблення та дизайну інтер'єрів
 • забудовники нових будинків та макетів декору для дому
 • роздрібні та оптові салони
 • консультанти з освітлення
 • фахівці-дизайнери килимів, плитки та оббивки
 • ЗМІ, включаючи журнали, блоги, твіти та інші соціальні мережі
Для підвищення кваліфікації ви можете продовжити навчання на наступних програмах та отримати ступінь бакалавра.
Ефективна допомога із вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Humber College (UA)