Humber College

Web Development Graduate Certificate

Початок навчання – вересень, січень
Програма спрямована на розробку веб-сайтів та веб-сервісів для різних середовищ, включаючи програмування на основі баз даних, управління контентом та мобільні сервіси. Поєднання концептуального та практичного навчання підготує вас до ефективного та результативного дизайну веб-сайтів.
Робота, виконана як індивідуально, так і в команді, імітуватиме реальне робоче середовище та вдосконалюватиме навички спільної та командної роботи. Ви будете створювати комерційні веб-сайти, які застосовують теорії дизайну, орієнтованого на користувача, безпеки, інформаційної архітектури, контролю якості та адаптивного дизайну. Ця програма допоможе вам освоїти навички управління проектами та презентацій, які є ключем до успіху на робочому місці.
Ви будете працювати над сайтами, що відповідають суворим вимогам бізнесу та розвитку. Концом вашого останнього семестру навчання ви розробите всеосяжний особистий портфель своїх компетенцій, і ви зможете просувати свої навички на виставці портфелів.

Ваша Кар'єра

Канадці зареєстрували понад 2,1 мільйона доменних імен в зонах (.ca), що є вражаючим досягненням, яке відображає позицію Канади як однієї з провідних країн світу за підключеністю. Наша програма ефективно враховує цю тенденцію, розвиваючи професіоналів, здатних створювати веб-сайти, які відповідають ринковим та технологічним тенденціям та підтримують корпоративні цілі організацій.
Випускники знаходять постійну та тимчасову роботу як веб-розробники в корпоративному, малому та середньому бізнесі, уряді, сфері розваг, освіти, охорони здоров'я та неприбутковому секторі. Випускники працюють веб-розробниками, створюючи веб-сайти та надаючи веб-сервіси, а також консультантами з веб-політики та стратегічних цілей. Деякі з наших випускників також створюють свої власні незалежні підприємства.
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Humber College (UA)