Humber College

Electronics Engineering Technology Diploma (3 Years)

Початок навчання – вересень, січень
Дипломна програма з електронної інженерії у Хамбері завжди входить до числа наших програм, які найбільше підходять для працевлаштування. Ця програма базується на навичках, отриманих в дипломній програмі з електроніки, і підготує вас до роботи у всіх галузях, де зустрічаються електричні ланцюги та системи.
Ви отримаєте міцні фундаментальні знання, які допоможуть вам побудувати кар'єру в нових і зароджуючих технологіях, таких як розширена реальність (AR), фотоніка віртуальної реальності (VR), автономні системи, лазерні технології, медичні зображення, нові електронні матеріали та пристрої, штучний інтелект (ШІ), розваги та радіомовлення.
Програма використовує підхід до проектування системи та інтеграції електронних застосувань, і ви отримаєте глибокі знання та практичну підготовку в таких областях:
  • можливість підключення та дизайн інтерфейсу, вбудовані мікроконтролери, інтеграція Інтернету речей (IoT)
  • системи управління як вбудовані, так і комп'ютерні
  • електронні схеми: аналогові, цифрові, радіочастотні та програмовані схеми
  • обробка зображень, включаючи високоякісне телебачення (HDTV) та медичні зображення
  • прилади, що використовуються в промисловості, науці та медицині
  • повний набір навичок комп'ютерних мереж, включаючи бездротові мережі
  • телекомунікаційна електроніка, така як фотоніка, оптика волокна та мікрохвилі
  • збір та обробка сигналів
  • бездротовий зв'язок, антени, хвилеводи та лінії передачі
Ми розробили навчальну програму спільно з консультативною групою, до якої входять висококваліфіковані галузеві експерти, щоб гарантувати, що ви вивчаєте найактуальніші матеріали. Програма надає вам широкі можливості для розробки електронних, аналогових, цифрових та програмованих схем та вивчення вбудовування схем в інтелектуальні пристрої, промислове обладнання та товари для споживання. Програма Технологій Електронної Інженерії також пропонує можливості для співпраці.

Ваша Кар'єра

Канадський відділ розвитку людських ресурсів та навичок (HRSDC) повідомляє, що 75 відсотків нових робочих місць, створених в період з 2009 по 2018 рік, пов'язані з висококваліфікованими та високотехнологічними професіями. Цей попит буде тільки зростати по мірі того, як технології будуть продовжувати розвиватися і змінювати наше життя та роботу, особливо в промислово динамічних регіонах, таких як Великий Торонто (GTA).
Наші випускники працюють в великих організаціях, таких як CTV та CBC, Ontario Power Generation, Hydro One, Rogers, Telus та Bell і GE Canada, і це лише деякі з них. Вони застосовують свої навички в дослідженнях та розробках, де створюють прототипи та тестують нові пристрої. Це представники виробників, технічні фахівці з продажу, менеджери та підприємці. Вони виробляють електронні системи, а також встановлюють, обслуговують та усувають несправності таких систем протягом їхнього життєвого циклу. Деякі з наших випускників віддають перевагу розпочинати самостійно та відкривати власний бізнес.
Для підвищення кваліфікації ви можете продовжити навчання на наступних програмах та отримати ступінь бакалавра.
Bachelor of Commerce Management Studies (Humber College)
Bachelor of Technology (Thompson Rivers University)
Bachelor of Technology - Trades and Technology Leadership (Thompson Rivers University)
Bachelor of Technology in Technology Management (BCIT)
Ефективна допомога з поступленням та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Humber College (UA)