Humber College

Computer Systems Technician – Information Technology Infrastructure and Services (2 years)

Початок навчання – вересень, січень
Дипломна програма готує вас до кар'єри в галузі інформаційних та комунікаційних технологій (ІКТ). Ви вивчатимете основи електричних та логічних схем програмування. Також ви ознайомитеся з основними апаратними та програмними компонентами вашого комп'ютера та різними функціями для підвищення продуктивності комп'ютерних систем. Навчальна програма готує вас до ролі системного адміністратора, обов'язки якого включають встановлення, налаштування та управління різними операційними системами, включаючи сервери Microsoft, різні дистрибутиви Linux, підтримувані інструменти віртуалізації та мережеву інфраструктуру, підтримка даних та мережева безпека. Ви також дізнаєтеся про технології центрів обробки даних, які підтримують малі та середні підприємства. Ви отримаєте знання в галузі підтримки загальнодоступних, приватних та гібридних хмарних середовищ, а також інтеграції хмарних технологій та послуг.
Програма надасть вам практичний досвід роботи з різними апаратними платформами, протоколами та сервісами з акцентом на безпеку мереж та систем даних. Ви матимете доступ до сучасної інфраструктури для застосування та підтримки операційних систем Linux і Microsoft, а також для адміністрування веб-серверів та додатків з використанням різних середовищ сценаріїв.
Наш факультет тісно співпрацює з партнерами галузі, щоб забезпечити актуальність та важливість програми та навчальної програми, щоб у вас були знання та навички для роботи в передовому секторі високих технологій. Ви будете вчитися від професорів, які є досвідченими фахівцями галузі.
Групові проекти допоможуть вам отримати необхідні навички обслуговування клієнтів, а також розвинути міжособистісні комунікаційні навички та навички роботи в команді. Це разом з вашими новими технічними знаннями надасть вам всебічну інформацію, яку бажають роботодавці.
Всі студенти, які навчаються за програмою "Computer and Network Support Technician", повинні мати доступ до персонального обчислювального пристрою протягом перебування в кампусі з такими характеристиками:
  • Intel i7 (чотириядерний процесор чи вище)
  • Мінімум 16 ГБ ОЗП з можливістю розширення до 32 ГБ (потрібно в 2-му і 3-му семестрах)
  • Мінімум 250 ГБ дискового простору (бажано SSD)
  • Бездротовий зв'язок 802.11 b/g/n/ac
  • Вбудований порт Ethernet (настійно рекомендовано)
  • Довгий термін служби батареї (настійно рекомендовано)
  • Портативний зовнішній жорсткий диск об'ємом не менше 1 ТБ (USB 3.0)

Ваша Кар'єра

ІТ є основою практично будь-якого бізнесу - сектор інформаційних та комунікаційних технологій (ІКТ) вносить майже 60 мільярдів доларів у валовий внутрішній продукт Канади. Приєднуйтеся до цього висококваліфікованого та спеціалізованого робочого потенціалу для аналізу, налаштування, встановлення, оновлення та обслуговування комп'ютерних та мережевих систем, захисту даних та мережі. Ви також отримаєте навички навчання інших; пошуку несправностей; та встановлення та інтеграції програмних додатків.
Будучи випускником програми, ви будете готові працювати в галузі технологій, управління веб-сайтами, обслуговування клієнтів, інфраструктури інформаційних технологій (ІТ) та підтримки користувачів - в усіх ключових галузях сучасного бізнесу та організацій. Випускники також працюють в неприбуткових та державних установах.
Для підвищення кваліфікації ви можете продовжити навчання на наступних програмах і отримати ступінь бакалавра:
Bachelor of Technology - Thompson Rivers University
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Humber College (UA)