Humber College

Landscape Technician Diploma (2 Years)

Початок навчання – вересень
Програма ґрунтується на принципах сталого розвитку, збереження навколишнього середовища та обережного ставлення до нього. Ви дізнаєтеся про ландшафтний дизайн і благоустрій, будівництво ділянок, загальне садівництво, догляд за землями та пов'язані з цим технології, поєднуючи заняття в аудиторії і практичні заняття з ландшафтного дизайну.
В Humber є виняткові можливості для ландшафтної освіти. Дендрарій Хамбера, наприклад, є ботанічним садом площею 250 акрів, розташованим на заході від річки Хамбер і оточуючий північний кампус Хамбера. Він включає декоративні, лісові угіддя та сади дикої природи, служачи унікальним класом для вивчення рослин, будівництва, садівництва та садівництва. Наша будівельна лабораторія розташована в приміщенні площею 8000 квадратних футів, захищеному від погоди, що дозволяє вам возводити повномасштабні конструкції, такі як настилки, альтанки та опорні стіни. Наші комп'ютерні лабораторії використовують сучасне програмне забезпечення для автоматизованого проектування (САПР), що дозволяє вам готувати професійну будівельну документацію.

Ваша Кар'єра

Кар'єра в різнобічній ландшафтній індустрії дозволяє вам поєднувати свої інтереси в будівництві, дизайні, рослинництві та навколишньому середовищі.
Можливості існують з підприємцями у ландшафтному дизайні, дизайнерськими фірмами, проектно-будівельними фірмами, садовими центрами, підприємствами з рослинним виробництвом, муніципалітетами, полами для гольфу та продажем техніки.
Деякі з наших випускників створюють свої власні компанії або займають вищі посади в галузі. Наша щорічна Ярмарка вакансій у сфері ландшафту та садівництва ознайомлює студентів першого і другого курсів з потенційними роботодавцями. Наші випускники часто стикаються з цілою низкою можливостей вибору роботи та перспектив.
Для підвищення кваліфікації ви можете продовжити навчання на наступних програмах та отримати ступінь бакалавра.
Bachelor of Applied Management (University of New Brunswick)
Ефективна допомога із вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Humber College (UA)