Humber College

Bachelor of Commerce - Finance

Початок навчання - вересень, січень
Бакалаврська програма з комерції та фінансів пропонує всебічні знання у сфері бізнесу та фінансів. Наша програма розпочинається з вивчення бізнесу в таких галузях, як організаційна поведінка, юриспруденція, економіка, фінанси, бухгалтерський облік, маркетинг та управління операціями. Спеціалізовані курси будуть зосереджені на теоріях та методах у різних аспектах фінансів, включаючи аналіз, планування та управління ризиками.
Наша навчальна програма розроблена експертами галузі, допоможе вам розвивати навички переходу від ідеї до реалізації, одночасно вивчаючи основні бізнес-концепції та фінансові стратегії. Проект на вищому рівні у вашому останньому році надасть вам досвід у вирішенні проблем, оцінці сильних і слабких сторін та ухваленні відповідних рішень в реальному, командному середовищі.

Ваша Кар'єра

Як приватний, так і державний сектор шукають фінансових аналітиків, менеджерів і консультантів, і в майбутньому попит буде тільки зростати. Наша програма допоможе вам просуватися по кар'єрній драбині, яка дозволить вам створювати, формувати та підтримувати фінансові організації.
Програма фінансів надає знання, практичний досвід і навички, необхідні для того, щоб стати аналітиком чи консультантом у таких областях:
  • фінанси
  • фінансові послуги
  • планування
  • інвестиції
  • управління ризиками
  • страхування
Ви також матимете можливість займатися аспірантурою або грати більш спеціалізовану роль як фінансовий аналітик, фінансовий консультант/планувальник, банкір чи управляючий грошима. Будучи висококваліфікованим фінансовим експертом, ви зможете отримати підвищення до середнього або вищого рівня по мірі продвиження по службі. І якщо вам подобається працювати на себе, у вас буде Know-how та досвід, щоб направити цей підприємницький дух і розпочати власний бізнес.
Ефективна допомога з поступленням та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Bachelor Programs в Humber College (UA)