Humber College

Bachelor of Digital Communications

Початок навчання – вересень
Програма досліджує динамічне медіа-середовище та культурні, соціальні, економічні та політичні наслідки цифрових інновацій. Дослідження в галузі комунікацій стають однією з найбільш важливих суспільних наук у 21 столітті. Зростає вплив медіа на формування світоглядів через телебачення, кіно, інтернет, соціальні мережі та безліч мистецтв медіа, що глибоко впливає на сприйняття світу та особистості. Повсякденне життя та ідентичність формуються через цифрові медіа та соціальні мережі, що впливає на наше життя, продукцію, яку ми виробляємо і споживаємо, і на те, як ми взаємодіємо.
Ця програма є строгою та інноваційною, вона розвиває цифрових наративів, які мають навички письма, візуальної комунікації, веб-додатків та соціальних мереж. Ви створите значущі бізнес-зв'язки, працюючи в середовищі, де перетинаються творчі ідеї та методи. Поступово отримуючи технічну компетентність, ви будете співпрацювати та впроваджувати інновації разом з колегами, викладачами та відвідувачами, розвиваючи особисті навички комунікації. Інтенсивні лекції та лабораторні заняття забезпечують напрямок та практичний досвід, вдосконалюючи технічні навички та стимулюючи критичний дискурс, використовуючи студентську роботу як вихідний пункт. Доступ до студій та комп'ютерних просторів дозволяє працювати над проектами та співпрацювати. Історичні, правові, етичні та теоретичні розгляди вбудовані в творчий процес.
В рамках цієї програми ви пройдете ряд курсів, спрямованих на поглиблене розуміння своєї ролі громадянина, який усвідомлює соціальний, політичний, екологічний та культурний контекст своєї роботи. Студенти старших курсів цієї програми спеціалізуються на передовій теорії та техніці комунікації. Кульмінаційний проект Capstone демонструє їхні здібності та знання, а також служить платформою для початку кар'єри в області координації цифрових та соціальних мереж, відносин з медіа та багатьох інших сферах масової комунікації. Випускники також можуть продовжити навчання на рівні магістратури.

Ваша Кар'єра

У цифрову епоху комунікатори мають набагато більше можливостей, ніж коли-небудь раніше, щоб розповідати історії, ділитися зображеннями та впливати на думки. Оскільки багато організацій змінюються, щоб відображати комунікативні потреби громадськості, у людей із сучасними навичками виникають можливості для початку кар'єри. Випускники можуть знайти посади в індустрії цифрових медіа або в якості спеціалістів з комунікацій у комерційних, неприбуткових, урядових або інших організаціях.
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Bachelor Programs в Humber College (UA)