Humber College

Bachelor of Engineering – Mechatronics

Початок навчання – вересень
Програма розпочинається загальною платформою, яка складається з курсів першого року навчання, що забезпечують отримання базових інженерних знань та навичок. Після першого року учбова програма розділяється на три різних дисципліни: інженерія інформаційних систем, мехатроніка та штучне середовище.
Програма "Мехатроніка" дарує вам практичний досвід роботи з передовими технологіями, які є стандартами галузі. Ви можете вибрати спрямування на робототехніку або вбудовані системи. Протягом програми студенти розв'язуватимуть реальні проблеми галузі та суспільства, а також здобудуть знання та навички в галузі механіки, електрики, електроніки та обчислювальної техніки.
Студенти використовують новітні та передові технології в робототехніці, управлінні, електроніці, програмованих логічних контролерах (ПЛК), двигунах, механічних компонентах, цифрових і аналогових схемах, штучному інтелекті (AI), віртуальній реальності (VR), машинному навчанні, моделюванні, симуляції, вбудовані системи та сучасне виробництво. Кожна з цих тем надає теоретичні знання наряд з практичним навчанням, щоб доповнити системний підхід до вирішення реальних проблем.
Крім того, ця програма надає можливість працювати над галузевими проектами через міждисциплінарні проекти, а також можливості прикладних досліджень. Завдяки цьому досвіду студенти застосовують теоретичні знання, отримані під час навчання, для вирішення реальних галузевих проблем, одночасно поліпшуючи свої професійні навички, такі як робота в команді, спілкування, співпраця та вирішення проблем.

Ваша Кар'єра

Згідно з Доповіддю інженерів Канади, Ринок інженерної робочої сили в Канаді: прогнози до 2025 року, попит на інженерів в Канаді стійко росте, і очікується, що в найближчі роки цей ріст триватиме.
Випускники напряму "Мехатроніка" можуть знайти кар'єрні можливості в передових виробничих, енергетичних, медичних, харчових та фармацевтичних, упаковочних, консалтингових, транспортних, автомобільних та інших розвиваючихся промислових секторах.
Ефективна допомога з поступленням та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Bachelor Programs в Humber College (UA)