Humber College

Human Resources Management Graduate Certificate

Початок навчання – вересень, січень
Ця комплексна програма охоплює всі ключові функції у цьому різноманітному напрямку, включаючи трудове право, трудові відносини, навчання та розвиток, пенсійні та пенсійні плани, гігієну праці та безпеку праці, компенсацію, управління продуктивністю, набір та відбір персоналу, а також людські ресурси.
Досвід, знання та управлінські навички, які ви отримаєте, можуть бути застосовані в будь-якій організації. Викладачі Хамбера використовують свій багаторічний практичний досвід та знання в галузі людських ресурсів, щоб успішно провести вас через цю програму.
Наша програма, перша свого роду в Канаді, користується великим попитом, оскільки вона готує вас до роботи у всіх сферах людських ресурсів. Основні поняття вивчаються в аудиторії та застосовуються на робочому місці, щоб допомогти вам отримати практичне розуміння людських ресурсів.
Ви отримаєте знання, навички та досвід, щоб стати висококваліфікованим фахівцем у сфері кадрів. Наша програма пропонує всебічне вивчення всіх основних компонентів галузі, включаючи її здатність впливати на ключові бізнес-рішення.

Ваша Кар'єра

Люди є найважливішим активом організації. Зміна демографічних та інших факторів, включаючи технології, розвиває галузь і робить фахівців у галузі людських ресурсів стратегічними бізнес-партнерами, коли канадські компанії борються за конкурентну перевагу.
Відділи кадрів у всіх галузях потребують навчених фахівців з кадрів, які володіють бізнес-навичками та можуть допомагати організаціям у наборі, навчанні, компенсації, мотивації та утриманні найбільш підходящих співробітників. Вибори, доступні у межах людських ресурсів, настільки обширні, що ваша кар'єра буде залишатися цікавою та складною протягом багатьох років.
Програма надає вам такі посади, як спеціаліст з охорони праці та техніки безпеки, рекрутер, координатор по підбору талантів, координатор з кадрів, помічник з трудових відносин, аналітик з винагород, координатор навчання та адміністратор допомог.
Ефективна допомога з поступленням та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Humber College (UA)