Humber College

Bachelor of Journalism

Початок навчання – вересень
Роль журналістики у сучасному світі ніколи не була такою важливою, як зараз.
Програма допоможе вам розвинути всі необхідні навички, щоб повідомляти про найважливіші та цікаві події у вашому співтоваристві та по всьому світу. Журналістика - ідеальне поле для студентів, які бажають інформувати та залучати суспільство. Окрім традиційних навичок, таких як критичне мислення, дослідження, репортажі та інтерв'ю, ви також дізнаєтеся, як використовувати аудіо, текст, відео та фотографії для створення захопливих онлайн-історій для різноманітних цифрових платформ.
Ви вивчите як теоретичні, так і практичні аспекти журналістики, і це ви будете робити з використанням найновішого обладнання та програмного забезпечення, що відповідає стандартам галузі, в Newsroom Humber. Ви матимете доступ до інструкторів з обширним та різноманітним досвідом роботи в журналістиці. У вас буде можливість реалізувати свої інтереси на курсах журналістики, які навчать вас освітлювати спорт, мистецтво, політику, спосіб життя та багато іншого. Факультативи по розширеній освіті допоможуть вам розширити свої знання у найрізноманітніших галузях.
Наша програма розроблена з участю журналістів та фахівців у сфері ЗМІ, що гарантує отримання навичок, необхідних для різноманітних професій журналістів.

Ваша Кар'єра

Технології, Інтернет та соціальні мережі назавжди змінили способи створення та поширення інформації. У цифрову епоху журналісти мають гораздо більший охоплення, ніж будь-коли раніше, оскільки новинні організації експериментують із інноваційними способами розповіді історій та формування думок, використовуючи різні засоби масової інформації на різних платформах. Наша програма допоможе вам освоїти цю складну та швидкозмінну професію.
Після завершення навчання ви будете готові переживати захоплення від репортажів про важливі події на місцевому, національному та міжнародному рівні, а також про спорт, розваги та спосіб життя, і в нагороду ви будете тримати аудиторію в курсі інформативних, переконливих історій.
Ви відобразите світ в сучасному мультимедійному спектрі, де інформацію можна отримати через друк, мовлення, Інтернет та мобільні ЗМІ. Роблячи репортажі в прямому ефірі з місця подій, ви навчитесь створювати інформативні історії про поточні події та розміщувати проблеми і тенденції в контексті за допомогою глибокого аналізу.
Крім журналістики, у вас будуть навички для продовження кар'єри як виробника веб-контенту, менеджера зі зв'язків із ЗМІ, редактора, фахівця з комунікацій та дослідника, а також різні посади, пов'язані із виробництвом цифрових медіа.
Ефективна допомога з поступленням та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Bachelor Programs в Humber College (UA)