Humber College

Electrical Engineering Technology - Control Systems Diploma (3 Years)

Початок навчання – вересень, січень
Дипломна програма розроблена у співпраці з галузевою консультативною групою, що дозволить вам вивчити фундаментальні концепції та ознайомитися з новітніми технологіями в цій галузі. Програма поєднує теорію в аудиторії з лабораторними роботами з таких предметів, як електричні пристрої, схеми, основи цифрових технологій, виробництво та розподіл електроенергії, електричне комп'ютерне проектування (CAD), електричні коди, програмування ПЛК та промислові комунікації.
Протягом третього року цієї програми ви отримаєте передові навички проектування, експлуатації та обслуговування електричного обладнання та інструментів в автоматизованих виробничих, екологічних та енергетичних системах.
У нашій навчальній програмі основна увага приділяється програмному забезпеченню, системам управління зворотним зв'язком, управлінню двигунами, контрольно-вимірювальним приладам, програмованим логічним контролерам (ПЛК), силовій електроніці, виробництву електроенергії, передачі, розподілу, проектуванню енергетичних систем, людино-машинному інтерфейсу (HMI) та диспетчерському управлінню.
Програма ґрунтується на міцному технічному фундаменті, забезпечуючи широкі можливості для кар'єрного росту. Навички, отримані в цій програмі, покращуються за рахунок проектного навчання в практичному середовищі викладання та навчання.

Ваша Кар'єра

За даними Service Canada, очікується, що протягом найближчих кількох років кількість вакансій для електротехніків та електронщиків значно збільшиться.

Наші випускники у галузі електротехнічних технологій можуть проектувати, обслуговувати та продавати електричне обладнання в різних галузях промисловості, включаючи виробництво, харчову, фармацевтичну, автомобільну, енергетичну, торговельну, транспортну сферу та інженерно-консультаційні фірми.
Для підвищення кваліфікації ви можете продовжити навчання на наступних програмах та отримати ступінь бакалавра.
Bachelor of Commerce Management Studies (Humber College)
Bachelor of Technology (Thompson Rivers University)
Bachelor of Technology - Trades and Technology Leadership (Thompson Rivers University)
Bachelor of Technology in Technology Management (BCIT)
Ефективна допомога з поступленням та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Humber College (UA)