Humber College

Bachelor of Health Sciences - Workplace Health and Wellness

Початок навчання – вересень
Бакалавр медичних наук - програма здоров'я та благополуччя на робочому місці - це унікальна програма, перша свого роду в Канаді. Ви вивчатимете різні галузі, включаючи найновіші розробки в базованій на фактах міжпрофесійній практиці.
Ця програма має міждисциплінарний характер і ґрунтується на галузях лідерства; психічного, фізичного та психологічного здоров'я; бізнесу та комунікації; та передачі знань. Всі разом студенти отримують навички для розробки активних, фактами підтверджених програм здоров'я та благополуччя на робочому місці, а також програм зміцнення здоров'я. Ви розвиватимете навички, спрямовані на підвищення здоров'я працівників, корпоративної культури, залучення та утримання персоналу.
Принципи справедливості, оздоровчого коучингу, різноманіття, етичної та юридичної практики, а також передачі знань є основою вашої освіти. Командний підхід до спільного навчання є ключовим і наголошується в аудиторії.

Ваша Кар'єра

Зростаючі дослідження підтверджують переваги та окупність інвестицій у програми оздоровлення на робочому місці, тому канадські роботодавці збільшують свій інтерес і інвестиції в ці ініціативи.
Випускники будуть конкурентоспроможними кандидатами на посади в галузі охорони здоров'я та благополуччя на різних робочих місцях.
Можливості працевлаштування включають роботу як члена групи здоров'я та благополуччя в рамках фінансованої з приватних джерел (наприклад, корпоративних програм оздоровлення) та державних програм (наприклад, громадського здоров'я), а також як індивідуального підрядника в галузі охорони здоров'я та благополуччя на робочому місці.
Ефективна допомога з поступленням та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Bachelor Programs в Humber College (UA)