Humber College

Bachelor of Interior Design

Початок навчання - вересень
Програма поєднує творчість з чутливим, прагматичним дизайнерським мисленням. Наші випускники вирішують проблеми, досліджують середовище дизайну, де люди процвітають.
Привабливі студії дизайну інтер'єру дозволяють вам освоїти фактами базований процес проектування, розвивати ефективні навички презентації та здобути життєво важливі професійні практичні навички. Командна співпраця між студентськими групами відображає практику відраслевих команд.
Екскурсійні полеві поїздки дають вам можливість пов'язати теорію класної кімнати, таку як сприйняття простору та взаємодія людини, з вбудованою середовищем. На четвертому курсі ви будете взаємодіяти з відомими наставниками галузі для дослідження, розробки та документування великомасштабного проекту від початкової концепції до конструкторської документації.
Крім того, самоорганізований волонтерський проект допомагає поєднати вашу пристрасть до дизайну з спільнотою та галуззю дизайну. Студенти працювали з організаціями, такими як Меблевий банк, Шкільна рада Торонто, притулки для молоді та жінок, і "Житло для людства".

Ваша Кар'єра

Простори, де люди живуть, працюють та спілкуються, суттєво впливають на якість життя та продуктивність. Як випускник нашої програми, ви візьмете участь у формуванні цікавих, функціональних та естетично привабливих інтер'єрів, інтегруючи різноманітні культурні потреби, доступність та екологічну відповідальність.
Широкий спектр відмінних можливостей працевлаштування існує в компаніях, що займаються дизайном інтер'єру та міждисциплінарним дизайном, спеціалізуючись на корпоративному, медичному, роздрібному, комерційному, готельному та житловому дизайні. Очікується, що протягом найближчих років зайнятість у галузі дизайну та будівництва залишиться стабільною.
Ефективна допомога з поступленням та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Bachelor Programs в Humber College (UA)