Humber College

Bachelor of Film and Media Production

Початок навчання - вересень
Програма з кінопродукції та медіаіндустрії поєднує в собі теорію і практику з метою підготовки вас до успішної кар'єри в медіа. Ви вивчите різні методи написання сценаріїв та розповіді історій, а також те, як об'єднати їх в переконливі візуальні наративи. Вас буде навчати професори з великим досвідом роботи в кіноіндустрії, і ви здобудете користь з їх ідей та досвіду.
Ця строга програма охоплює широкий спектр практичних і академічних тем, таких як режисура, редагування зображення і звуку, кінематографія, відеографія та пост-продакшн. Ви вивчатимете як художнє, так і наукове кіно. Ви отримаєте життєво важливі дослідницькі та управлінські навички і будете відвідувати семінари, проводимі професіоналами галузі, що надасть вам доступ до цінної інформації та контактів.
Окрім стандартних тем кіношколи, ця програма фокусується на мультіплатформенній доставці, допомагаючи гарантувати, що випускники будуть готові використовувати нові канали цифрового контенту, такі як Інтернет та мобільні пристрої. Компонент теорії кіно та медіа поєднується з такими курсами, як право в сфері розваг та медіа-підприємництво, які готують випускників до кар'єри в кіно. Проект Capstone у ваш останній рік дозволить вам застосовувати свої навички та демонструвати своє творче бачення.

Ваша Кар'єра

Медіапродукція - основна галузь промисловості в Канаді. Понад 1,1 мільярда доларів виробничої діяльності створює сотні тисяч робочих місць. Зростання і вдосконалення нових каналів розповсюдження збільшує попит на творчий та креативний контент, оскільки технологія виробництва продовжує розширюватися і вдосконалюватися. У результаті постійно існує попит на досвідчених мислителів і творців. Як випускник нашої програми, ви можете використовувати кар'єрні можливості в таких галузях, як режисура, кінематографія, написання, продюсування та пост-продакшн, а також інтерактивні технології, і все це буде зростати з розвитком канадської кіноіндустрії.
Ефективна допомога з поступленням та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Bachelor Programs в Humber College (UA)