Humber College

Bachelor of Engineering – The Built Environment

Початок навчання – вересень
Програма розпочинається загальною платформою, що складається з курсів першого року навчання, які забезпечують отримання базових інженерних знань та навичок. Після першого року учбова програма розділяється на три різні дисципліни: інженерія інформаційних систем, мехатроніка та штучне середовище.
Дисципліна "Штучне середовище" надасть вам практичний досвід роботи з передовими технологіями, що відповідають галузевим стандартам. Студенти обирають спрямоване вивчення інформаційних систем стійкого будівництва або штучного середовища. Вони вирішують реальні проблеми промисловості та суспільства та отримують знання та навички в галузі цивільного, архітектурного, будівельного та екологічного проектування. Ці можливості користуються великим попитом, оскільки промисловість вивчає використання інноваційних та стійких технологій та процесів, щоб зробити будівництво будівель та спільнот безпечнішим, ефективнішим та стійким.
Студенти використовують застосунки для цифрового дизайну та технології збору даних, такі як 3D-сканування та картографування, для інтеграції нових та стійких елементів забудованого середовища в існуючі будівлі, спільноти та міста. Віртуальна та доповнена реальність доповнюють підхід дизайнерського мислення до вирішення реальних проблем.

Ваша Кар'єра

Випускники цієї інженерної дисципліни знайдуть кар'єру в будівництві, архітектурі та міському дизайні як керівники проектів, консультанти, оцінювачі, дизайнери та координатори BIM, фахівці з геоматики та інфраструктури, а також в інших нових галузях, пов'язаних із галуззю.
Ефективна допомога з поступленням та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Bachelor Programs в Humber College (UA)