Manitoba institute of trades and technology

Human Resources Learning and Development Graduate Certificate

Початок навчання - травень
Програма дасть вам знання, навички та практичний досвід, необхідні для успішної кар'єри в галузі навчання та розвитку людських ресурсів.
Ви отримаєте уявлення та розуміння основних функцій управління персоналом, які існують на сучасному робочому місці, а потім ґрунтуєтесь на цих концепціях, зосередившись на знаннях та навичках, специфічних для навчання та розвитку дорослих, і, таким чином, будете готові до широкого спектра можливостей у галузі управління персоналом, навчання та розвиток талантів.
Ця програма включає компонент навчання, інтегрований у роботу, і має позначення Chartered Professional in Human Resources (CPHR) - національний галузевий стандарт якості для спеціалістів з персоналу.

Ваша кар'єра

Комплексний проєкт із навчання та розвитку людських ресурсів об'єднає студентів із галузевими партнерами, щоб запропонувати, спланувати та виконати проєкт, який сприяє потребам у навчанні та розвитку в організації галузевого партнера.
Проєкт дає змогу учням інтегрувати навчання в класі з реальним досвідом і забезпечує значущий і корисний продукт для впровадження на робочому місці.
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в MITT (UA)