Manitoba institute of trades and technology

Software development Diploma

Початок навчання - вересень, січень
Випускник Software Developer набуває базових знань, навичок і здібностей, щоб претендувати на кар'єрні можливості в якості молодшого розробника програмного забезпечення повного стека.
Студенти завершують практичні проєкти, в яких особлива увага приділяється кількісному мисленню, аналізу та розв'язанню проблем, технічному письму та комунікаціям, а також дисциплінованому розробленню сучасних інтерфейсних і серверних програмних систем. Студенти повинні очікувати спільної роботи над проектними завданнями.
Програма включає восьмититижневий практичний практикум та участь у семінарах MITT "Work Skills", які забезпечують студентам міцну основу для працевлаштування та необхідних навичок роботодавців. Випускникам надається доступ до платформи GitHub, де вони можуть розвивати свою професійну присутність.
Примітка. Програма Software Developer постійно оновлюється, щоб відображати сучасні технології та тенденції в галузі. Пропозиції, зміст і порядок курсів можуть бути змінені.

Ваша кар'єра

Випускники програми Software Developer, як правило, знаходять роботу в галузі інформаційних технологій (ІТ) як зовнішні розробники, внутрішні розробники, розробники повного стека та розробники програмного забезпечення.
Обов'язки, як правило, включають розробку, моніторинг та обслуговування програмного забезпечення організації.
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в MITT (UA)