Manitoba institute of trades and technology

Leadership and management Graduate Certificate

Початок навчання - вересень
Лідери та менеджери сприяють успіху будь-якої організації. Хоча лідер може керувати, а менеджер може вести, лідерство та управління не є синонімами діяльності. Ця річна програма дає змогу студентам вивчити динаміку та відмінності в керівництві та управлінні.
Студентам буде надано можливість розвинути свої навички критичного мислення, зосередивши увагу на знаннях, які мають вирішальне значення для успішного керівництва та управління.
Випускники цієї програми матимуть усі можливості для використання своїх нових знань і навичок на керівних і управлінських посадах у найрізноманітніших секторах і організаціях.
Різні інституційні партнери та комісари з торгівлі з країн Азії та Південної Америки визначили програми післядипломної освіти в галузі бізнесу, управління та інформаційних технологій як сфери, які мають високий потенціал зайнятості. У результаті глобалізації в різних галузях зріс інтерес до цього типу навчання.

Ваша кар'єра

Студентам буде надано можливість розвинути свої навички критичного мислення, зосередивши увагу на знаннях, які мають вирішальне значення для успішного керівництва та управління. Випускники цієї програми матимуть усі можливості для використання своїх нових знань і навичок на керівних і управлінських посадах у найрізноманітніших секторах і організаціях.
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в MITT (UA)