Manitoba institute of trades and technology

Early Childhood Education Diploma (2 years)

Початок навчання - вересень, січень
Учні, які бажають отримати кар'єру в якості педагогів II раннього дитинства (ECE IIs), набудуть знань і навичок, необхідних для роботи з дітьми у віці до 12 років. Працюючи в тісному контакті з інструкторами та в групах, студенти розвивають своє розуміння розвитку дітей, методів навчання та ігрових програм, включно з мистецтвом, музикою, літературою та наукою, водночас навчаючись створювати та реалізовувати значуще, відповідне до віку, культурно різноманітне та інклюзивне програмування для дітей.
Можливості практичного навчання впродовж усієї програми дають змогу студентам застосовувати ці уроки в різноманітних установах із догляду за дітьми (дошкільні заклади, дитячі садочки, програми Headstart, а також в інших дитячих і сімейних ресурсних центрах) і вдосконалювати свої навички роботи з дітьми. Семінари MITT серії Work Skills надають студентам міцну основу для працевлаштування та необхідні навички, щоб допомогти їм безперешкодно перейти від класної кімнати до кар'єри.

Ваша кар'єра

Кар'єра в галузі раннього навчання та догляду за дітьми (ELCC) може бути надзвичайно корисною. Вона дає можливість працювати з немовлятами, малюками, дошкільнятами та дітьми шкільного віку (від 12 тижнів до 12 років) протягом деяких найважливіших періодів розвитку в житті цих дітей.
Ліцензовані центри раннього навчання та догляду за дітьми, дитячі садочки та сімейні/групові дитячі будинки на всій території Манітоби допомагають сприяти здоровому розвитку та благополуччю дітей. Навчені дошкільні педагоги (ЄЕК) надають дітям активні ігрові умови навчання.
У Манітобі ЄЕК можуть працювати в ліцензованих центрах раннього навчання та догляду за дітьми, дитячих садочках або як постачальники послуг із догляду за дітьми вдома.
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в MITT (UA)