Niagara College

Wine Business Management Graduate Certificate

Початок навчання - вересень, січень, травень
Як випускник Wine Business Management, ви матимете глибокі знання про всі аспекти виноробної галузі, включно з бізнесом, роздрібною торгівлею, маркетингом та експортом.

Особливості

Канадський інститут їжі та вина в Ніагарському коледжі славиться своєю видатною репутацією серед випускників, роботодавців і галузевих партнерів.
Кампус Niagara-on-the-Lake площею 125 акрів розташований в самому серці процвітаючої виноробної і гостинної промисловості Онтаріо, в тому числі виноградник площею 40 акрів і NC Teaching Winery, перша і єдина комерційна виноробня в Канаді з сучасним обладнанням. обладнання, включаючи аналітичну лабораторію і експериментальні системи виноробства.
Велике прикладне навчання у формі великого проєкту, що працює з галузевими партнерами, і можливості працювати над спеціальними функціями, що проводяться в кампусі та за його межами
Неперевершене практичне навчальне середовище, зокрема Benchmark, ресторан під керівництвом студентів, Teaching Brewery, Teaching Distillery, Теплиця / Розплідник, хмелевий двір, пасіка і викладачі світового класу.
Випускники можуть продовжити своє навчання за допомогою програм NC з виноробства та виноградарства, готельного та туристичного менеджменту або міжнародних програм управління бізнесом.

Ваша кар'єра:

Після закінчення цієї програми ви можете побудувати кар'єру як:
  • Торговий представник агентства
  • Девелопер агротуризму
  • Експортний ліцензіат
  • Спеціаліст з маркетингу та зв'язків з громадськістю
  • Менеджер з роздрібних операцій
  • Менеджер спеціальних заходів
  • Менеджер по роботі з виноробнею
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Niagara College (UA)