Red River College

Hospitality and Tourism Management Diploma (2 Years)

Початок навчання - вересень

Перший рік цієї програми призначений для підготовки студентів до роботи у сфері гостинності та туризму, пропонуючи курси, спрямовані на розвиток основ бізнесу та обслуговування клієнтів. Студенти навчатимуться на уроках у класі та в лабораторії на обід у ресторані Jane's. Студенти також отримають сертифікати "Перша допомога" та "Розумний вибір".

На другому курсі програми студенти оберуть основний курс навчання в одній із двох галузей:

Основним напрямком готельного та ресторанного менеджменту є розвиток навичок роботи у сфері харчування та напоїв, а також у сфері розміщення в індустрії туризму. Курси проводяться з точки зору управління і включають в себе навчальні та лабораторні роботи. Симулятор гостинності, пропонований в останньому семестрі, є основним курсом, на якому ви працюєте в команді, щоб розв'язати різні тематичні дослідження, спираючись на ваш академічний і робочий досвід попередніх семестрів.

Основним напрямком управління туризмом є розвиток навичок у різних бізнес-моделях у різних підгалузях туризму, включно з атракціонами, заходами та туристичними послугами. На останньому семестрі в рамках основного курсу студенти працюватимуть у командах під час туристичного підприємництва, щоб розвинути привабливість для відвідувачів, використовуючи навички, отримані та здобуті в попередніх академічних / робочих умовах.

Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:

+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)

canada@infostudymail.com

ПОДАТИ ЗАЯВКУ
Diploma Programs в Red River College (UA)