Red River College

Business Administration Diploma (2 Years)

Початок навчання - вересень, січень
Ця нова переглянута програма спрямована на розвиток навичок, необхідних для досягнення успіху в сучасному діловому світі. Подумайте про управління бізнесом, якщо ви хочете вивчити нові можливості для вашої кар'єри в бізнесі!
Ви зміцните своє розуміння бізнесу та познайомитеся з цифровими інструментами та навичками, необхідними для досягнення успіху в сучасній глобальній економіці. Завдяки практичним заняттям у класі та тісній взаємодії з нашими досвідченими викладачами та галузевими партнерами ви набудете навичок спілкування та критичного мислення, які підготують вас до внесення цінного внеску в обрану галузь. Деякі курси будуть зосереджені на теоретичних основах, інші - на застосуванні знань. Групові проєкти є невід'ємною частиною багатьох курсів, пропонованих у цій програмі.

Ваша кар'єра

Ви можете побудувати кар'єру в галузі бухгалтерського обліку, фінансових послуг, управління персоналом, маркетингу або логістики та управління ланцюгами поставок. Або зможете намітити свій власний шлях у бізнесі та стати підприємцем.
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Red River College (UA)