Sheridan College

Game Level Design Graduate Certificate

Початок навчання - вересень
Курси з дизайну ігрових рівнів Шерідана спрямовані на розвиток прикладних, реальних навичок.
Ця програма, розрахована на три семестри і розроблена з урахуванням потреб промисловості, імітує реалістичне робоче середовище, в якому дизайнери, програмісти та художники інтегрують свої навички. Ви навчитеся спілкуватися з концепціями дизайну ігрових рівнів і придбаєте практичні навички для реалізації та оцінки цих знань у модельованій робочій ситуації.
Програма спрямована на розвиток практичних навичок. Завдання та робота в класі зосереджені на тематичних дослідженнях. Ви вивчите як 2D-, так і 3D-дизайн ігор, набувши при цьому галузевих навичок у сфері дизайну та розроблення ігор, сюжетів і сценаріїв, кінематографії та звуку, багатокористувацьких систем, ігрової документації та тестування ігор.
Індустрія цифрових ігор Онтаріо готова до зростання, як і попит на дизайнерів ігрового рівня. З програмою сертифікації випускників Game Level Design від Sheridan ви будете готові зробити крок у захопливу кар'єру ігрового дизайну.

Ваша кар'єра:

Випускники програми Sheridan Game Level Design викличуть великий інтерес з боку роботодавців в індустрії цифрових ігор. Наш комплексний підхід до програмування ігор і наголос на прикладне розв'язання проблем є унікальними в цій галузі, пропонуючи той тип підготовки, який шукають роботодавці.
Сфери діяльності:
  • Дизайн ігрових рівнів
  • Дизайн гри
  • Розробка ігор
  • Управління проєктом
  • Цифрова графіка
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Sheridan College (UA)