Sheridan College

Business Administration – Finance Diploma (3 years)

Початок навчання - вересень, січень
Завдяки можливостям співпраці, тематичним дослідженням і підключеним викладачам наш трирічний диплом дає вам практичний досвід, необхідний для успіху у фінансуванні бізнесу.
У Sheridan ви придбаєте необхідні фінансові навички, необхідні для успіху в сучасному діловому світі. Ви будете працювати з комп'ютерним програмним забезпеченням, яке в даний час використовується в галузі, і охоплюватимете ключові теми та методи фінансування. Ви вивчите фінансовий аналіз і управління, особисте фінансове планування, кредитне планування, оподаткування, інвестиції та багато іншого. Ви також можете навчитися розробляти фінансові плани для клієнтів.
Розвивайте свої знання за допомогою практичних курсів, таких як "Бізнес-кейси" і "Прикладне управління бізнесом". Ці курси використовують практичні уроки та проєкти, щоб допомогти вам отримати досвід роботи з реальними сценаріями. Ви візьмете участь в іграх з інвестиційним портфелем, тематичних дослідженнях реальних корпоративних фінансів і спільних завданнях, які допоможуть вам застосувати все, що ви дізналися у своїх дослідженнях.

Ваша кар'єра:

Як випускник цієї програми, ви будете готові до роботи у фінансовій установі або у фінансовому відділі компанії. Ви також можете вибрати одне з багатьох професійних призначень, відкритих для випускників коледжів та університетів.
Деякі роботи, які ви можете знайти, включають:
  • Персональний кредитний офіцер
  • Спеціаліст із фінансового планування
  • Фінансовий аналітик
  • Інвестиційний консультант
  • Персональний банкір
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Sheridan College (UA)