Sheridan College

Advanced Television and Film Graduate Certificate

Початок навчання - вересень, січень
Розвивайте свій творчий потенціал, набуваючи спеціальних навичок, необхідних для втілення ваших ідей та задумів на екрані.
ATVF об'єднує практичні, технічні та творчі аспекти вивчення телебачення та кіно, надаючи безпосередній, відповідний галузі досвід. Ви розвиватимете свої творчі здібності, набуваючи спеціальних навичок, необхідних для втілення ваших ідей на екрані. Ви також набудете розуміння нових технологій і методів виробництва, що дасть вам змогу залишатися в курсі.
Вивчіть складні методи виробництва і вивчіть різні системи і технології цифрового захоплення зображень.
Отримайте навички в таких галузях, як режисура, сценарій, кінематографія, монтаж, озвучування, дизайн і пост-продакшн.
Створіть кар'єрні зв'язки під час чотиритижневого працевлаштування.
Виробляємо драматичні або документальні фільми.
Наші інструктори та виробничі потужності посідають друге місце серед кіностудій у Канаді. Ви працюватимете в професійному середовищі, навчатиметеся у кінематографістів-практиків із багаторічним досвідом роботи в галузі та зануритеся в культуру телевізійної та кіноіндустрії. І всього за один навчальний рік ви зможете стати її частиною.
У технічних галузях студенти-оператори працюватимуть у командах, що працюють у професійному стилі, під керівництвом галузевих фахівців, перших спеціалістів з кінематографії та кінематографістів. Студенти знімають як на документальних, так і на кінокамерах. Аудіо студенти навчаються програмного забезпечення, такого як Pro Tools. У Sheridan є два змішаних кінотеатри в індустріальному стилі для відтворення аудіо міксів. Студенти можуть показувати свої фінальні фільми на екрані розміром з кінотеатр за допомогою проектора промислової якості та об'ємного звуку Dolby.

Ваша кар'єра:

Випускники програми були удостоєні номінацій на премію Оскар, премій Genie, фестивальних нагород і багатьох інших нагород. Вони будують кар'єру в усіх аспектах кіно і телевізійної індустрії.
Ось кілька робочих місць, для яких ми будемо навчати вас:
  • Кіно / ТБ продюсер
  • Директор
  • Арт-директор
  • Кінематографіст
  • Редактор фільмів і відео
  • Помічник директора
  • Оператор кінокамери / Помічник камери
  • Керівник виробництва / координатор підрозділу
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Sheridan College (UA)