Sheridan College

Visual Effects Graduate Certificate

Начало учебы – сентябрь
Від дизайну та попередньої візуалізації до втілення задуму режисера, візуальні ефекти мають важливе значення в сучасній кіноіндустрії.
Візуальні ефекти - це справді баланс мислення лівої та правої півкулі мозку. Ви маєте вміти розуміти та використовувати мистецтво і технології для створення ефективних візуальних ефектів. Тільки поглиблено вивчаючи новітнє програмне забезпечення і технології, ви зможете застосовувати і розвивати свій художній талант.
Будь то створення масових сцен руйнування або розширення масштабів виробництва, майже кожен фільм тепер потребує візуальних ефектів для підтримки. Співпрацюючи зі студентами в інших програмах кіновиробництва, ви навчитеся ставати частиною процесу кіновиробництва і здатні створювати та інтегрувати будь-які цифрові елементи, необхідні для розповіді історії.
Ви приїдете до Шерідана з художніми здібностями та досвідом, використовуючи програмне забезпечення 3D. Ми будемо спиратися на цей фундамент протягом 10 місяців і навчимо вас інструментам і методам, щоб стати успішним художником візуальних ефектів. Ми допоможемо вам вивчити та реалізувати ваші задуми, а також знайти свій шлях в індустрії візуальних ефектів.

Ваша кар'єра:

Програма Sheridan Visual Effects допоможе вам підготуватися до виходу в кіно і телевізійну індустрію. Ви випробували кожен крок у створенні візуальних ефектів, тому ви можете продовжити роботу як універсал або спеціалізуватися на одній із навичок, які вас цікавлять найбільше.
Зразки вакансій
  • 3D Аніматор
  • Складальник
  • Художник ефектів
  • Більш легкий
  • Match Mover
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Sheridan College (UA)