Sheridan College

Creative Industries Management Graduate Certificate

Початок навчання - вересень
Творчі галузі потребують кваліфікованих професіоналів, які розуміються як на діловому, так і на творчому боці медіа.
Ця спеціалізована програма призначена для підготовки випускників як менеджерів і підприємців у сфері мистецтва. Володіючи знаннями в галузі управління, фінансування та маркетингу, ви будете готові до кар'єри в кіно, на телебаченні, відеоіграх і багато іншого.
Якщо у вас є академічний або професійний досвід у сфері мистецтва і ви хочете розвинути свої навички управління, лідерства та бізнесу, програма Creative Industries Management - це програма для вас.
CIM також може допомогти вам почати свій власний бізнес, даючи вам знання та конкурентні переваги, які допоможуть вам стати на шлях підприємництва.
У Sheridan ми вважаємо, що найкращий спосіб вчитися - це працювати і досягати результатів. У цій програмі ви познайомитеся з професійними робочими процесами в кіно, телебаченні, анімації та іграх.
Ви дізнаєтеся, як взаємодіяти з креативниками та засобами масової інформації.
Працюючи з професорами, студентами та професіоналами галузі, ви побачите, що не бракує можливостей практичного навчання.

Ваша кар'єра:

Творчі індустрії в Канаді та в усьому світі відчувають брак людей, що володіють як творчим ентузіазмом, так і практичними діловими навичками. Оскільки індустрія кіно, анімації та ігор продовжує зростати, очікується, що відкриється більше можливостей для працевлаштування.
Ви можете знайти ролі в таких галузях, як:
  • Рекламне адміністрування для ЗМІ
  • Управління виробничою компанією
  • Управлінське адміністрування для розробників ігор
  • Управління проєктами медіа-заходів і фестивалів
  • Нагляд за соціальними мережами для кіно, телебачення та ЗМІ
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Sheridan College (UA)