Sheridan College

Game Development – Advanced Programming Graduate Certificate

Початок навчання - вересень
Індустрія комп'ютерних ігор Онтаріо готова до зростання, як і попит на талановитих розробників ігор із передовими навичками програмування.
Шерідан, давно визнаний за видатні досягнення в галузі анімації, цифрових медіа та технологій, тепер пропонує інноваційний міждисциплінарний підхід до вивчення розробки відеоігор. Наш випускний сертифікат у галузі розробки ігор - Advanced Programming надає унікальну можливість навчання.
Пропоновані разом із програмою Game Level Design на відомому факультеті анімації, мистецтва та дизайну Шерідана, наші курси з розроблення ігор імітують реалістичне робоче середовище, що об'єднує програмування ігор, розроблення інструментів, цифрове мистецтво, розповідь історій та управління проєктами. Цей унікальний комплексний підхід готує студентів до успіху в спільному, дуже креативному робочому середовищі.
Курси з розробки ігор Sheridan, розроблені з урахуванням потреб галузі, охоплюють розробку як 2D, так і 3D ігор. Ви вивчите передові методи програмування ігор, використовуватимете стандартні галузеві технології та застосовуватимете свої навички програмування для анімації, штучного інтелекту та багатокористувацьких систем.

Ваша кар'єра:

Канада є великим гравцем на ринку цифрових ігор. Випускники розробки ігор - Advanced Programming мають усі можливості для привернення уваги роботодавців у галузі.
Наш сертифікат може призвести до захопливих можливостей у:
  • Цифрова графіка
  • Дизайн ігрового рівня
  • Програмування ігор
  • Управління проектом
  • Розробник програмного забезпечення
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Sheridan College (UA)