Sheridan College

Computer Animation Graduate Certificate

Початок навчання - вересень, січень
Вивчіть технічні навички та творчий процес тривимірної комп'ютерної анімації та відкрийте двері для отримання ступеня магістра.
Розвивайте свої наявні навички та таланти, вивчаючи технічний і творчий процес 3D-анімації! Наші інструктори проведуть вас інтенсивною навчальною програмою, навчаючи вас усіх етапів, необхідних для створення привабливих рухомих зображень. Насолоджуйтеся творчою та технічною гнучкістю ваших кінцевих проєктів, що дасть вам змогу вивчити та спеціалізуватися.
Шерідан був першою школою анімації, яка навчала комп'ютерної анімації, і сьогодні ми все ще є лідерами галузі. Наші інструктори працювали над сотнями телевізійних і кінопроєктів для великих міжнародних студій. Вони також наставники, які прагнуть підтримати ваш успіх. Ви дізнаєтеся перевірені на практиці рішення виробничих завдань, залишаючись у курсі новітніх інструментів і технологій.
Ми вважаємо, що культура обміну ідеями та рішеннями є ключем до успіху студентів. На додаток до ваших індивідуальних завдань ви також матимете можливість співпрацювати з професорами та колегами в нашому захопливому та підтримуючому студійному середовищі. Використання найсучасніших засобів для створення анімаційних проєктів і передплатної демонстраційної ролики - відмінна підготовка до першого дня роботи.

Ваша кар'єра:

Відмінна репутація програми комп'ютерної анімації Шерідана заснована на успіхах наших випускників.
Випускники програми Computer Animation були найняті студіями по всьому світу на такі посади:
  • Розкладка
  • Моделювання
  • Затінення / Текстурування
  • Анімація
  • Освітлення
  • Композиція
  • Технічний напрям
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Sheridan College (UA)